В Україні підрахували кількість фермерських господарств

В Україні підрахували кількість фермерських господарств
<p>Всього приватних підприємств, які вели діяльність в 2019 році, в Україні зареєстровано більше 200 000</p> — В Україні підрахували кількість фермерських господарств

Всього приватних підприємств, які вели діяльність в 2019 році, в Україні зареєстровано більше 200 000

Об этом сообщает РедакцияЗа прогнозами експертів, кількість фермерських господарств до кінця року може зменшиться на десять-дванадцять відсотків


В Україні, за результатами діяльності в 2019 році налічувалося 46 794 фермерських господарств. Про це повідомляє прес-служба Державної служби статистики України.


У повідомленні говориться, що в Україні діє 28 000 кооперативів, з них сільськогосподарських виробничих – 1008.


Також в країні ведуть діяльність 1268 обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів та 761 споживчий кооператив.


Всього приватних підприємств, які вели діяльність в 2019 році, в Україні зареєстровано більше 200 000.


У той же час, за словами екс-голови Асоціації фермерів і землевласників України Івана Томича, фермери як робітничий клас можуть в Україні взагалі зникнути, оскільки залишилися один на один зі своїми проблемами.


Нагадаємо, Державна служба статистики планує провести перепис сільськогосподарських домогосподарств. Мета такого перепису – отримання інформації для прийняття управлінських рішень.


Як повідомлялося, голови об’єднаних територіальних громад і сільських рад виступили за введення мінімальної податкової виплати для аграріїв і детінізацію агропромислового комплексу, що передбачає законопроєкт №3131. Цей законопроєкт передбачає введення мінімальної податкової виплати з кожного гектара землі сільгосппризначення, а не введення додаткового податку.


Читайте також:

Програма уряду Шмигаля. Публікується вперше (документ)

Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/v-ukrajini-pidrahuvali-kilkist-fermerskih-gospodarstv-686753.html”

Автор:
Предыдущий материал

Чекаємо поставки обладнання: в МОЗ попередили про другу хвилю коронавірусу

Следующий материал

’Приватбанк’ заявляє про перше застосування судом ‘антиколомойського’

Коментарии (0)