Іран передасть “чорні скриньки” збитого літака МАУ в Париж – ЗМІ

Іран передасть “чорні скриньки” збитого літака МАУ в Париж – ЗМІ

Іран повідомив Міжнародну організацію цивільної організації (ICAO) при ООН, що передасть до Парижа “чорні скриньки” зі збитого літака “Міжнародних авіаліній України”.

Об этом сообщает РуссианГейт


Про це повідомляє 1NEWS.


За даними джерел Reuters, представник Ірану під час онлайн-зустрічі заявив, що Тегеран надішле “чорні скриньки” до Бюро з розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації (BEA) у Франції.


Речниця міністра транспорту Канади Марк Гарно відмовилася коментувати цю інформацію, однак нагадала про зобов’язання, які взяв на себе в березні Іран.


“Вони продемонстрували відкритість для передачі “чорних скриньок”, однак ми хочемо побачити конкретні дії з їхнього боку, щоб проаналізувати їх”, – заявила Гарно.


Іран офіційно ще не коментував дану інформацію.


Україна попри карантин не зупиняла перемовини з іранською стороною щодо питання збиття українського літака МАУ. Домовленості про “чорні скриньки” на порядку денному. Про це заявив на брифінгу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


“Перемовини з іранською стороною не припинялися. Хоча були ускладнені коронавірусом, тому не було змоги контактувати безпосередньо, всі перемовини були переведені в віртуальний режим, що ускладнило змогу по передачі матеріалів і передачі “чорних скриньок”, — сказав Шмигаль.


Також він додав, що сьогодні активно продовжуються перемовини, з послабленням карантину вони перейдуть у фазу зустрічей.


“Знаю, що домовленість про “чорні скриньки” на порядку денному, і вона просунулася далі, ніж була три місяці назад перед карантином”, — додав Шмигаль.


Джерело: УНН


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/iran-peredast-chorni-skrynky-zbytogo-litaka-mau-v-paryzh-zmi.html”

Автор:
Предыдущий материал

Песков заявил об отсутствии в России олигархов

Следующий материал

За полгода рейтинг Зеленского и партии "Слуга народа" упал почти на 20%

Коментарии (0)