У Сінгапурі починаються клінічні випробування препаратів від COVID-19 на основі антитіл

У Сінгапурі починаються клінічні випробування препаратів від COVID-19 на основі антитіл

У Сінгапурі починаються клінічні випробування препарату проти коронавірусу, розробленого на основі моноклональних антитіл, які здатні впливати на збудника SARS-CoV-2, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает ДедалВідзначається, що під час першої фази випробувань препарат протестують на 23 здорових особах, а потім його перевірять на інфікованих.


В основі імунного препарату TY027 лежать моноклональні антитіла, які здатні впливати на збудника SARS-CoV-2.


“Препарат може також використовуватися для боротьби з широким колом інфекційних захворювань, в тому числі в якості превентивного засобу”, – сказав професор медичної школи при Національному університеті Сінгапуру Ой Н Ін і додав, що “якщо дослідження завершаться успішно, то TY027 можна буде використовувати людям, які мають по роботі широкі соціальні контакти, а також мандрівникам”.


При цьому якщо перший етап випробувань буде визнаний успішним, то наступним кроком стане залучення в випробування більшого числа волонтерів, в тому числі інфікованих коронавірусом.


Уточнюється, що над препаратом також працюють експерти з міністерств оборони і охорони здоров’я, а також Ради з економічного розвитку.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-singapuri-pochynayutsya-klinichni-vyprobuvannya-preparativ-vid-covid-19-na-osnovi-antytil.html”

Автор:
Предыдущий материал

Звезда "Тоттенхэма" Деле Алли пропустит матч против "Манчестер Юнайтед" из-за шутки о коронавирусе

Следующий материал

Замість Ткаченка у Раду зайде колишній суддя та юрист із Дніпра Денис Маслов

Коментарии (0)