Аваков нагрубив депутатці Совсун через запитання про вбитого поліцейськими 5-річного хлопчика. Відео

Аваков нагрубив депутатці Совсун через запитання про вбитого поліцейськими 5-річного хлопчика. Відео

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зірвався на депутатку «Голосу» Інну Совсун, яка попросила міністра публічно вибачитися перед батьками 5-річного Кирила Тлявова, за вбивство якого засудили поліцейських, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Об этом сообщает Москов пост


Пряма мова (на відео «суржик-азаровка»): “Я не буду робити те, що ви хочете, я буду робити те, що повинен. Ви сказали неправду, коли сказали, що вбивці 5-річного Кирила Тлявова на свободі. Це не так. Один із них, колишній працівник поліції, зараз знаходиться в тюрмі. Двох відпустив суд з певними обов’язками два місяці тому. Один неповнолітній також має запобіжний захід.


Вчора були роковини смерті хлопчика. Поліція разом з тією сім’єю завжди, в тому числі і вчора там був поліцейський.


Тому не треба спекулювати. Не вам мене повчати як кажуть «родіну любити». Я патріот до «мозга костєй» і буду працювати на державу, а не на політичні інтереси деяких політичних партій”.
«Я хочу, щоб ви вибачилися перед батьками Кирила Тлявова. І вибачилися перед дівчиною, яку поліція ґвалтувала в Кагарлику. Бо ми досі не почули визнання вашої персональної відповідальності», — так наша Інна Совсун звернулася до Авакова. Він відмовився pic.twitter.com/33tJJRsgom

— Голос (@GolosZmin) June 5, 20202 травня стало відомо, що двоє обвинувачених у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова — експоліцейський Володимир Петровець та цивільний Дмитро Кривошей — вийшли на волю із СІЗО. Їх випустили під заставу.


Під вартою залишився один підозрюваний — колишній поліцейський Іван Приходько. Ще один підозрюваний — неповнолітній син Петровця — перебуває під особистим зобов’язанням.


Джерело статті: “https://nacburo.org/27440”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Ученые выяснили, бутерброды какой формы вкуснее. ФОТО

Следующий материал

В Одессе рухнул дом, чиновники обвиняют жильцов (ФОТО)

Коментарии (0)