Медведчук задекларував частку в телеканалі 1+1 – «Схеми»

Медведчук задекларував частку в телеканалі 1+1 – «Схеми»
На запитання, чи комфортно Ігорю Коломойському бути партнером родини Медведчуків, бізнесмен зазначив: «А мені яка різниця?» — Медведчук задекларував частку в телеканалі 1+1 – «Схеми»
На запитання, чи комфортно Ігорю Коломойському бути партнером родини Медведчуків, бізнесмен зазначив: «А мені яка різниця?»
Колаж: Схеми


Віктор Медведчук вказав у декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»

Об этом сообщает Устав


Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».


Про це повідомляє програма «Схеми: корупція в деталях».


Відповідно до інформації, яку вказав Віктор Медведчук у своїй майновій декларації, його дружина телеведуча Оксана Марченко – кінцева бенефіціарна власниця компанії Bolvik Ventures Ltd із Британських Віргінських островів.


Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», йдеться в повідомленні про структуру власності на сайті каналу «1+1» станом на 2 березня 2020 року. У цьому ж повідомленні вказано, що цю компанію контролює лише бізнесмен Ігор Суркіс, але немає даних про причетність до неї Віктора Медведчука.


Іншим великим співвласником «1+1» є олігарх Ігор Коломойський, зазначено на сайті каналу.


Так само кіпрська фірма, задекларована Віктором Медведчуком, фігурує у структурі власності іншого телеканалу групи, «2+2» (ТОВ «Гравіс-Кіно»). Через низку компаній, вона контролює тут частку розміром 24,51%, йдеться у звіті на сайті цього телеканалу, опублікованому 16 березня. Як і у випадку з «1+1», на офіційному сайті телеканалу «2+2» вказано, що компанію Bolvik Ventures LTD контролює лише бізнесмен Ігор Суркіс, але немає даних про причетність до неї Віктора Медведчука.


В той же час, у структурі власності іншого телеканалу, що входить у групу, «ПлюсПлюс» (ТОВ «УніанТБ»), Bolvik Ventures не фігурує. Телеканал ТЕТ (ПрАТ «ТК «ТЕТ») структуру власності не оприлюднив.


«Схеми» звернулися для отримання коментаря до співвласника групи каналів «1+1» бізнесмена Ігоря Коломойського.


Під час телефонної розмови Коломойський зазначив, що інформація про частку родини Медведчуків у структурі «Студії 1+1» для нього новина:


«Для мене це новина. Порядок наступний. Ми отримали цю інформацію. Телеканал повинен у строк відправити запити: коли відбулося відчуження, як відбулося відчуження і чому не повідомили. Тобто чому не повідомили? Чому про це дізнаємося із декларації?», – зазначив бізнесмен.


На уточнювальне запитання, чи комфортно Ігорю Коломойському бути партнером родини Медведчуків, бізнесмен зазначив: «А мені яка різниця? Він же не єдиний власник. Навіщо обговорювати – комфортно чи не комфортно, якщо це від мене не залежить? Якщо Суркіс продав Медведчуку. Як я можу на це повпливати? Якщо мова йде про Bolvik, то раніше там був Суркіс. Тепер в декларації написали, що власник Марченко. Треба з’ясувати, на яку частку, скільки акцій. Там же не написано нічого… До речі, я ніколи не розділяв Медведчука та Суркісів. Я завжди вважав, що вони разом. По яким активам та в якому співвідношенні – це вже інше питання».


До самого Віктора Медведчука ЗМІ додзвонитись не вдалось, він не відповідав на телефонні дзвінки. Не відповідала на дзвінки і його дружина Оксана Марченко.


У пресслужбі «1+1» на прохання «Детектор медіа» прокоментувати стосунок до власності каналу Віктора Медведчука зазначили: «Ми наразі не можемо коментувати цю інформацію, оскільки для нас вона теж є новою. Юристи медіагрупи направили відповідні запити до компаній, які входять до структури власності телеканалу, й очікуємо відповідь».


У 2019 році, до обрання народним депутатом у Верховну Раду, Віктор Медведчук заявляв, що його дружина – телеведуча Оксана Марченко є лише номінальною власницею бізнесу, а справжнім власником та керівником є він. «Моя дружина не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої «улюблені» американці в березні 2014 року запровадили стосовно мене санкції. З цим пов’язані особливості бізнесу, який належить сьогодні родині», – заявляв Медведчук в ефірі телеканалу NewsOne.


Нагадаємо, як першим повідомив «Главком», Медведчук задекларував мільйони прибутків, антикварні книги та сотні ікон. Зокрема, фрагмент друкованої Біблії Гутенберга 1455 року.


Зазначимо, що народний депутат від «Опозиційного платформи — За життя» Віктор Медведчук подав електронну декларацію за 2019 з доходами на 61,6 млн₴


Читайте також:
  • Багате життя з Віктором Медведчуком. Які предмети розкоші задекларував кум Путіна
  • Медведчук задекларував найцінніше, в тому числі Оксану Марченко та її сотню фірм


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/medvedchuk-zadeklaruvav-chastku-v-telekanali-11-shemi-686173.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

«Пред’являйте звинувачення Коломойському». Порошенко закликав Зеленського до рішучих дій
Корбан: Люди, які перебувають поруч із Коломойським, від нього залежать. Він їм усім винний. Поки не платить – ти до нього прив’язаний
Бізнес Коломойського хочуть забрати у США. Чому?
США дають Зеленському чіткий сигнал, що Коломойський є небажаною персоною
«З компанії вивели 100 млрд». Історія замаху на «Центренерго»
Зеленський дав Юзіку завдання – відродити команду в Кривому Розі
Коболєв: Ситуація в "Укрнафті" стала для мене сюрпризом. Із цим сюрпризом я продовжую розбиратися
Кум Володимира Путіна прокоментував спільний бізнес з Коломойським
Не каналами єдиними: Медведчука й Коломойського пов’язують енергетика, металургія і логістичний бізнес — «Схеми»
Вплив Коломойського на Зеленського: у першому "Вечірньому кварталі" після карантину показали політичні жарти (Відео)
Предыдущий материал

Квадрокамера и мощный процессор: Redmi представил новый смартфон

Следующий материал

В "1+1" отреагировали на возможную связь с Медведчуком

Коментарии (0)