МОЗ опублікувало рекомендації для проведення мистецьких заходів під час карантину

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало рекомендації для проведення культурних заходів у рамках чергового етапу пом’якшення карантинних обмежень. Постанову головного санітарного лікаря Віктора Ляшка опубліковано на сайті МОЗ.

Об этом сообщает Компромат

У відомстві нагадали, що пом’якшення карантину почнеться з 10 червня, при цьому кінотеатри як і раніше залишаться закритими.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, проведення масових культурних заходів під час дії карантину дозволяється за низки умов.

Серед вимог до організаторів:

  • температурний скринінг всіх працівників;
  • розміщення на території інформаційних матеріалів про профілактику коронавірусу;
  • достатня кількість антисептиків в місцях масового скупчення людей;
  • маркування для дотримання дистанції 1,5 метра між відвідувачами.

Щоб не допустити скупчення людей, організаторам концертів забороняється створення так званих фан-зон. Якщо захід проходить під відкритим небом, організатор повинен огородити територію його проведення. А для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів пропуску, а контроль за вхідними квитками проводити безконтактним способом.

Також організатор зобов’язаний: забезпечити одночасне перебування відвідувачів (як на вулиці, так і в приміщенні) не більш як 1 людина на 5 кв.м; забезпечити розміщення лише на сидячих місцях з дистанцією в 1,5 метра, за столиками — не більш як чотири особи (без урахування дітей до 14 років), в залах зі стаціонарним розміщенням — з вільними місцями поруч, спереду і ззаду (шахове розміщення).

Якщо захід проходить в приміщенні, відвідувачі повинні бути в респіраторах або масках до його завершення. Обов’язкове носіння масок також стосується працівників закладу.

До слова, раніше головний санлікар також пом’якшив протиепідемічні норми роботи ринків під час карантину.Джерело статті: “https://zaxid.net/moz_opublikuvalo_rekomendatsiyi_dlya_provedennya_mistetskih_zahodiv_pid_chas_karantinu_n1503379”

Автор:
Предыдущий материал

Николай Козлов: Люди, которые совершили провокацию против Тихановского, вскоре будут сами привлечены к ответственности

Следующий материал

Сбор подписей за отставку Кабмина: партия "ЕС" опубликовала обращение к фракциям

Коментарии (0)