Епідемія COVID-19: киянам старше 60 років можуть заборонити вихід на вулицю

Епідемія COVID-19: киянам старше 60 років можуть заборонити вихід на вулицю
последние новости в Украине останні новини в Україні


Жителям столиці України старше 60 років заборонять виходити на вулицю через карантин. Керівник міністерства охорони і здоров’я (МОЗ) України Максим Степанов розповів подробиці.

Об этом сообщает Преступная Россия

З 10 червня в Україні передбачений другий етап пом’якшення карантинних заходів. Про це стало відомо 9 червня після відповідної заяви очільника відомства.

Київ та ще сім областей виявилися не готовими до послаблення обмежень. Пом’якшення карантинних заходів фіксується по цілому ряду показників. Тим, кому виповнилося 60 років і більше, можуть порекомендувати залишатися вдома до покращення епідеміологічної ситуації.

Ця тема у компетенції Київської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Питання відновлення обмежень на період карантину для людей вирішуватимуть фахівці. Наразі показники у різних областях вивчаються медиками та чиновниками з міністерства.

Раніше ASPI news опублікувало коментар Максима Степанова щодо повернення раніше скасованих обмежень. Також президент Володимир Зеленський заявив, що влада спробує обійтися без повернення жорсткого карантину, але масових заходів не буде.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/epidemiya-covid-19-kiyanam-starshe-60-rokiv-mozhut-zaboroniti-vikhid-na-vulicyu”

Автор:
Предыдущий материал

В Україні можуть запровадити платний проїзд по автошляхах: у Раді зареєстрували два законопроєкти

Следующий материал

МОЗ послабило вимоги до роботи ринків: нові умови

Коментарии (0)