На Дніпропетровщині запустять виробництво палива для ракетних комплексів

На Дніпропетровщині запустять виробництво палива для ракетних комплексів

У суботу, 6 червня, під час робочого візиту на Дніпропетровщину міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Павлоградський хімзавод вироблятиме паливо для українських ракет.

Об этом сообщает Преступная Россия

Президент України Володимир Зеленський, Рада національної безпеки і оборони, Уряд прийняли рішення про розгортання робочих програм і створенні нових робочих місць. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ України.

"Кабінет міністрів і РНБО ухвалили рішення – розгорнути програми створення твердого палива для українських ракетних комплексів "Вільха","Нептун" та інших. Крім того, окремо Уряд виділив кошти для утилізації ракетного палива, чим теж займається цей завод", – заявив Арсен Аваков .

Павлоградський хімзавод вироблятиме паливо для ракет "Вільха" і "Нептун"

Павлоградський хімзавод вироблятиме паливо для ракет "Вільха" і "Нептун"

Пресслужба МВС

Міністр додав, що головне завдання, щоб конструкторське бюро "Луч", Павлоградський хімзавод і ряд інших оборонних підприємств змогли випускати ракетні комплекси, які здатні захищати морські та сухопутні кордони.

Директор заводу Леонід Шиман Павлоградського хімзаводу зазначив, що в лютому Указом Президента була відновлена ракетна програма і внесені зміни в оборонне замовлення.

"Зараз ми плануємо набрати близько 540 робітників. І вже в найближчі тижні ми відновимо виробництво ракетних комплексів для потреб Міноборони. Це стосується "Вільхи М","Тайфун" і оперативно-тактичних комплексів "Грім". Звичайно, таке високоточне озброєння значно посилить військову здатність Збройних сил, а в подальшому, ми хочемо розширити виробництво і збільшити штат до півтори тисячі робітників", – розповів Леонід Шиман.

Раніше OBOZREVATEL писав, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибув в Павлоград Дніпропетровської області через поліцейських, яких підозрюють в створенні злочинного угруповання. Там міністр повідомив про розформування Павлоградського відділу поліції і про тотальне відпрацювання регіону.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/dnipro/city/na-dnipropetrovschini-zapustyat-virobnitstvo-paliva-dlya-raketnih-kompleksiv.htm”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Мимо Земли пролетел астероид размером со стадион

Следующий материал

У Чернівцях допомогли повернутися додому безвісти зниклому чоловікові

Коментарии (0)