Хіти тижня. "Наплив "швидких" божевільний. Перевантаження відділень. Заповнені реанімаційні бокси": Інфекціоніст попередив про загрозу "італійського сценарію" в Києві

Хіти тижня.

Лікар-інфекціоніст Києва Євген Дубровський заявив, що додаткове навантаження на інфекційні лікарні в Україні створюють пацієнти, яким потрібно обов’язково перевіритися на COVID-19. Загалом же ситуація у медичних установах залишається складною, передають .

Об этом сообщает Руспрес

Лікар зауважив, що працювати стало ще важче, а персонал на чергуванні збільшили. Кількість карет швидкої допомоги також перевищує норму. "Щоб потрапити планово в будь-який стаціонар, треба мати довідку, що у пацієнта немає COVID-19", – пояснив він.

За словами Дубровського, наплив пацієнтів в "інфекційки" став дуже великим. Наприклад, у Києві є лише три інфекційні лікарні. "Наплив "швидких" божевільний. Перевантаження відділень. Заповнені реанімаційні бокси. Про навантаження на персонал я взагалі мовчу. Стає зрозумілим, що сталося в Італії", – написав лікар.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-naplyv-shvydkykh-bozhevilnyi-perevantazhennia-viddilen-zapovneni-reanimatsiini-boksy-infektsionist-poperedyv-pro-zahrozu-italiiskoho-stsenariiu-v-kyievi-330526.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Зеленского попросили защитить украинцев от массового чипирования с помощью 5G

Следующий материал

Зеленский назначил нового главу Службы внешней разведки

Коментарии (0)