Аваков брехливою "статистикою" доводив у Раді, що він найкращій міністр МВС України щонайменше з 1917 року

Аваков брехливою


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив зі звітом перед Верховною Радою. У цей час на площі перед парламентом проходив мітинг за його відставку.

Об этом сообщает RuGate


"І МВС, і Нацполіція є відображенням, зрізом і плоттю від плоті українського суспільства. Серед нас є герої, трудяги і, на жаль, порушники закону. У будь-якому суспільстві, у будь-який поліції світу зустрічаються негативні й резонансні події. Але принципово важливо, як система МВС реагує на ці події", – сказав він.


Аваков заявив, що при ньому не прикриваються такі події, а реакція на них швидка й жорстка.


"У відділі поліції Кагарлика відбувся ганебний інцидент, коли поліцейські застосували тортури, завдали побоїв та зґвалтували жінку. Негідників відразу затримали, інформацію передали в ДБР", – заявив він.


За його словами, цією подією багато хто скористався для того, щоб атакувати поліцію, "підтасовуючи факти і транслюючи суспільству відверту брехню".


Але, вважає міністр, насправді система МВС зреагувала миттєво і правильно: поліцейських звільнили, а підрозділ розформували.


"Не можна забувати, що в поліції працюють десятки тисяч поліцейських, які вірно служать Україні, захищають закон, розкривають злочини і виконують бойові завдання в зоні ООС, ризикують життям і здоров’ям. Я звертаюся до вас, шановні депутати, не звинувачуйте огульно весь 130-тисячний колектив поліції через декількох негідників", – сказав він.


Аваков заявив, що поліція успішно справляється зі своїми основними завданнями: розкриття вбивств у 2020 році – 92%, тяжких тілесних ушкоджень – 92%, тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками – 91%, зґвалтувань – 91%.


"За останні три роки динаміка із 70% до тих цифр, які ви бачите. Ми бачимо разючу динаміку. Це відповідь тим, хто огульно заявляє, що в нас нібито нічого не змінюється", – сказав Аваков.


Паралельно з виступом Авакова на площі Конституції біля будівлі парламенту пройшов численний мітинг за його відставку. Активісти вважають, що міністр повинен відповісти за злочини своїх підлеглих і покинути посаду.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/avakov-brekhlivoyu-statistikoyu-dovodiv-u-rad-shcho-v-n-naikrashch-i-m-n-str-mvs-ukra-ni-shc”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

"Суд" окупантів у Криму замінив свідку Єгови штраф на шість років ув’язнення

Следующий материал

Научиться жить с коронавирусом: Комаровский дал новые советы украинцам

Коментарии (0)