"Суд" окупантів у Криму замінив свідку Єгови штраф на шість років ув’язненняПідконтрольний Росії т. з. "верховний суд Криму" засудив жителя Ялти Артема Герасимова до шести років позбавлення волі за участь у діяльності Свідків Єгови.

Об этом сообщает Репортер


Як повідомляє "Кримський процес", суд першої інстанції в березні визнав Герасимова винним за ст. 282.2 чинного на окупованій території Кримінального кодексу Росії – організація діяльності екстремістської організації. Тоді йому присудили штраф у розмірі 400 тисяч рублів (близько 150 тисяч гривень).


Апеляційна інстанція визнала це покарання недостатнім і замінити його на реальний термін – шість років ув’язнення.


Такий же вирок у березні винесли в аналогічній справі проти Сергія Філатова з Джанкоя.


Крім цього в серпні 2019 року співробітники ФСБ затримали і згодом пред’явили звинувачення за ч. 1 ст. 282.2 КК РФ ще одному свідкові Єгови із Севастополя Віктору Сташевському. На цей момент відбулося попереднє судове засідання в його справі в Гагарінському районному суді Севастополя.


26 травня 2020 року російські силовики провели обшуки в будинках свідків Єгови в місті Керч. Через кілька днів було порушено кримінальну справу за статтею 282.2 КК РФ відносно місцевого жителя Артема Шаблія.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/sud-okupant-v-u-krimu-zam-niv-sv-dku-govi-shtraf-na-sh-st-rok-v-uvyaznennya”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Олег Соскин. Прогноз, что будет дальше с Украиной

Следующий материал

Аваков брехливою "статистикою" доводив у Раді, що він найкращій міністр МВС України щонайменше з 1917 року

Коментарии (0)