Жодних правил немає: ми стали на одну філіжанку кави ближчими до поглиблення хаосу

Жодних правил немає: ми стали на одну філіжанку кави ближчими до поглиблення хаосу

Під час візиту до Хмельницького Зеленський із оточенням, і в супроводі головного санітарного лікаря, випили кави в кафе всупереч усім чинним обмеженням

Об этом сообщает Преступная Россия

Порушення карантину? Очевидне, але цей крок варто кваліфікувати ширше.

Цілком можливо, Зеленський навіть не усвідомив, що зробив, та люди між собою переважно спілкуються символами, знаками й потім уже за допомогою вербальної комунікації.

Читайте також: Має початися справжнє розслідування щодо "плівок Деркача", яке не омине увагою Єрмака й Зеленського — Портников

Слід згадати при цьому, як торік під час виборів Зеленський, щойно давши обіцянку піти з посади в разі порушення закону, порушив його, продемонструвавши бюлетень на дільниці перед камерами.

Отже, манера поведінки повторюється, і вона говорить про те, що президент, гарант Конституції та далі за списком, мислить себе поза рамками будь-якого правового поля, принципів і норм. Він щиро вважає, що це умовності, яких дотримуються лише для проформи. Це така гра, для лохів, а він — не лох.

Він жалкує за тим, що не може вішати, і розуміє владу як уседозволеність, у чому було безліч випадків переконатися. За награною простакуватістю "свого хлопця" ховається просто троль.

Читайте також: "Новий треш": дипломата обурив черговий "сюрприз" від Єрмака

Міський голова Черкас через намір раніше вийти з карантину заради малого бізнесу в місті — "бандит". А Зеленський, який робить це демонстративно заради фоточок — хто?

До того ж, як трактуватимуть цю каву мільйони людей, які це побачили? Як підсвідомий сигнал, що жодних правил у країні немає. І ми це вже спостерігали у Броварах, на прикладі справи Шеремета, справ проти Порошенка тощо.

Стали на одну чашечку кави ближчими до поглиблення хаосу в країні.

Євген БУЛАВКАДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1591247680-zhodnih-pravil-nemae-mi-stali-na-odnu-filizhanku-kavi-blizhchimi.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Гордон загипнотизировал Гиркина и Поклонскую на интервью – Кашпировский научил

Следующий материал

Бастуют... за цензуру

Коментарии (0)