"Це дуже гнучка угода". Нова віцепрем’єрка України заявила про намір переглянути Угоду про асоціацію з ЄС

Стефанішина анонсувала початок процедури перегляду Угоди про асоціацію

Нова віцепрем’єрка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Київ має намір ініціювати перегляд економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС. Про це вона сказала 4 червня в ефірі телеканала "Україна 24", говорячи про першочергові завдання на посаді віцепрем’єра.

Об этом сообщает RuGate

За словами Стефанішиної, збір інформації та пропозицій від бізнесу щодо перегляду угоди почнуть найближчого місяця. "Як тільки Україна буде готова сформувати загальну позицію держави, одразу будемо виходити на офіційний діалог із ЄС", – сказала віцепрем’єрка.

"Я б радше говорила про оновлення [економічної частини] Угоди про асоціацію. Ця угода є дуже гнучкою, і в основі наших взаємних зобов’язань із Європейським союзом лежить адаптивність цих зобов’язань та амбіцій відповідно до стану економічного і політичного розвитку країни. Позитивом є те, що спливає п’ятирічний період із початку дії політичної частини угоди, і ні Україна, ні ЄС не обмежені в можливостях щодо перегляду цих умов", – сказала Стефанішина.

На її думку, в разі успішності переговорів угоду можуть відновити вже на початку 2021 року, але "європейська бюрократія – одна з найбільших бюрократій світу, і в цій бюрократії рішення не приймаються швидко".

"Як мінімум діалог буде розпочато вже у найближчий місяць", – сказала віцепрем’єрка.

Стефанішину призначили віцепрем’єром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції замість Вадима Пристайка 4 червня.

16 вересня 2014 року Верховна Рада і Європарламент синхронно затвердили Угоду про асоціацію України та ЄС. 1 вересня 2017 року вона набула чинності в повному обсязі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-tse-duzhe-gnuchkij-dogovir-novij-vitse-prem-jer-ukrajini-zajavila-pro-namir-peregljanuti-ugodu-pro-asotsiatsiju-z-jes-1503129.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Три знака Зодиака, которых астрологи считают самыми опасными

Следующий материал

ФОПа оштрафували більш ніж на 100 тисяч за допуск дружини на роботу

Коментарии (0)