05.06.20 17:33 Фальсифікують дату виборів, бо бояться програти!

Рішення ЦВК про призначення довиборів у парламент на 25 жовтня — незаконне і взагалі ставить під сумнів легітимність їх проведення!

Об этом сообщает Русский слон

Преса повідомила, що сьогодні ЦВК ухвалила цю Постанову. Відповідно до ст.12 закону про Центральну виборчу комісію, це рішення має бути оприлюднене невідкладно. З моменту оприлюднення — 60 днів до проведення виборів. Це означає, що вибори мають відбутися не в жовтні, а в серпні 2020 року. Будь-які інші дати є нелегітимними.

Чому ЦВК приймає незаконні рішення під тиском влади? По-перше, через те, що бояться програти. По-друге, створюють умови для визнання незаконними і нелегітимними цих виборів у випадку моєї перемоги.

Ми вимагаємо від ЦВК: не порушувати закон, не позбавляти українців, жителів Чернігівщини виборчого права і права бути представленими у парламенті своїм депутатом, негайно оприлюднити ухвалене рішення про дату виборів і дотримуватися закону. Інакше ЦВК, яка грубо порушує виборчі права громадян і українське законодавство, не має жодного права на існування. І це є підставою для визнання незаконними їхніх дій у суді і підставою для розпуску Центрвиборчкому.Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3200360/falsifkuyut_datu_viborv_bo_boyatsya_prograti”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

05.06.20 17:22 Сільські вісті з сокирами в руках

Следующий материал

На Дніпропетровщині спіймали педофіла, який зґвалтував двох школярок

Коментарии (0)