Ще 145 львівських медиків отримають допомогу від міської ради

Мерія фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії, а також тим, які підхопили вірус. У п’ятницю, 5 червня, на виконавчому комітеті міськради погодили виплату понад двох мільйонів матеріальної допомоги.

Об этом сообщает Устав

За цим рішенням, ще 72 медики отримають матеріальну допомогу від міста по 10 тис. грн, та ще 73 медики — допомогу по 20 тис.₴

«Також ми готуємо наступні рішення для такої оплати. В нас фактично захворілих медичних працівників є в 11 медичних закладах міста Львова. Найбільше – з лікарні швидкої допомоги», – каже заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Виплату матеріальної допомоги в розмірі 10 тис. грн отримають 72 працівники першої міської клінічної лікарні, які працюють з хворими на коронавірус або з підозрою на нього. Раніше 45 медичним працівникам цієї лікарні вже дали таку допомогу.

Нагадаймо, раніше місто виплатило допомогу по 10 тис. грн для 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, для 8 лаборантів Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та 45 працівників 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева. А також — по 20 тис. грн для 27 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію, надаючи допомогу хворим. Загалом на ці виплати мерія Львова уже скерувала 3,7 млн₴Джерело статті: “https://zaxid.net/shhe_145_lvivskih_medikiv_otrimayut_dopomogu_vid_miskoyi_radi_n1503215”

Автор:
Предыдущий материал

Семеро поліцейських з Павлограда створили банду і змушували людей продавати наркотики

Следующий материал

Выходные в Одессе: французский завтрак, день варенья Пушкина, «Молдаванка глазами аборигена» и прогулка по Херсонской

Коментарии (0)