Вітамін К може допомогти в лікуванні коронавірусу — вчені з Нідерландів

REUTERS / Piroschka van de Wouw

Об этом сообщает Слон РУ

Медик тримає в руках контейнер з плазмою пацієнтів, які перехворіли на коронавірус

REUTERS / Piroschka van de Wouw


Учені з Нідерландів встановили зв’язок між дефіцитом вітаміну К і смертністю від COVID-19.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
підписатися
Надсилаємо щоденно о 08:00

Як пише The Guardian, лікарі з міста Неймеген виявили, що пацієнти, які померли або надійшли в реанімацію з COVID-19, відчували дефіцит вітаміну К, що міститься в шпинаті, яйцях і твердих сирах і сирах з блакитною пліснявою.

COVID-19 викликає підвищене згортання крові і пошкоджує еластичні волокна в легенях. Вітамін К бере безпосередню участь у виробленні білків, які регулюють згортання крові і можуть захистити від легеневих хвороб.

Читайте також:
Сонячні ліки. Чи правда, що вітамін D може захистити від COVID-19

Нідерландські вчені наразі шукають фінансування для проведення клінічного дослідження. Однак Роб Янссен, який працює над дослідженням, в світлі первинних результатів закликав збільшити вживання вітаміну К в розумних дозах, за винятком тих, хто приймає препарати-антикоагулянти.

«Моя порада — приймати вітамін К. Навіть якщо він не допомагає при важкому перебігу COVID-19, він корисний для ваших кровоносних судин, кісток і, ймовірно, також для легень», — заявив він.

За словами Янссена, вітамін К1 є в шпинаті, броколі, зелені, чорниці, всіх видах фруктів і овочів. К2 краще засвоюється організмом, він міститься в голландських та французьких сирах.

Вчений також навів приклад Японії, де в регіонах з високим споживанням натто, традиційної японської страви з соєвих бобів з високим вмістом вітаміну К, ніхто не помер від коронавірусу.

«У Лондоні я працював з японською вченою, і вона сказала, що в регіонах Японії, де багато вживають натто, немає жодної людини, яка б померла від COVID-19», — сказав він.

У дослідженні, проведеному в співробітництві з Інститутом серцево-судинних досліджень Маастрихта, взяли участь 134 пацієнти з COVID-19, госпіталізованих в період з 12 березня по 11 квітня, поряд з контрольною групою з 184 пацієнтів відповідного віку.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-i-vitamin-k-ostanni-novini-50092600.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Путин: инфляцию в РФ удается удержать в заявленных ранее рамках

Следующий материал

Синоптикиня підказала, якої погоди чекати на вихідних

Коментарии (0)