Дмитро Ярош по Одесі: попереджаю антиукраїнську наволоч

Дмитро Ярош по Одесі: попереджаю антиукраїнську наволоч
Дмитро Ярош по Одесі: попереджаю антиукраїнську наволоч
Дмитро Ярош по Одесі: попереджаю антиукраїнську наволоч

Лідер політичної партії "Правий сектор" та народний депутат України Дмитро Ярош звернувся до української влади стосовно подій в Одесі, де за гратами опинилися українські патріоти.

Про це він написав на своїй сторінці уFacebook.

«По Одесі.

Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі.

Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу — адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим.

Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано... Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде.

Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху "Правий сектор" приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу.

Командуванню ДУК ПС та керівництву громадсько-політичного крила "Правого сектору" подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об’єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями.

Свободу Сергію Стерненку, Руслану Демчуку, Євгену Резвушкіну та всім іншим українським патріотам, які перебувають за ґратами режиму», — написав Дмитро Ярош.

Нагадаємо, що учора Одеський міський суд заарештував лідерів одеського "Правого сектору" та Автомайдану. Хлопців звинувачують, що вони "незаконно зайняли Будинок прийомів Міжнародного гуманітарного університету", який більш відомий одеситам як "замок Гаррі Поттера" або один із будинків народного депутата Сергія Ківалова.

infokava.com


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/22853-dmitro_jarosh_po_odesi_poperedzhaju_antiukrajinsjku_navoloch”

Автор: Олег
Предыдущий материал

В команде Саакашвили пополнение: Константин Шпилевой

Следующий материал

ТИМОШЕНКО ЗАЯВИЛА, ЧТО РАДОЙ РУКОВОДЯТ СЕМЬ ЧЕЛОВЕК

Коментарии (0)