Депутат від БПП Гончаренко: “Одеса – це центр Новоросії”

Депутат від БПП Гончаренко: “Одеса – це центр Новоросії”
Депутат від БПП Гончаренко: “Одеса – це центр Новоросії”
Депутат від БПП Гончаренко: “Одеса – це центр Новоросії”

4 червня, стало відомо, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти одіозного депутата від Блоку Петра Порошенка, симпатика Москви Олексія Гончаренка.

Як повідомляв Інформатор, розслідування було ініційоване зверненням депутата від Радикальної Партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука.

Олексій Гончаренко відомий своєю антиукраїнською позицією іще з початку двотисячних років. Політичний шлях Гончаренко розпочав у Партії Регіонів Віктора Януковича, там само сформувалися його погляди і принципи. Молодий політик активно пропонував ідеали “русского мира” та був одним із чільних солістів ідеї російської мови в якості другої державної. Після перемоги Революції Гідності одіозний депутат увійшов до Блоку Петра Порошенка. У складі БПП він пройшов до Парламенту на позачергових виборах до Верховної ради України восени 2014 року і сьогодні уже активно провадить подібно проукраїнську діяльність.

Однак, у мережі збереглося немало відео – та фотодоказів колабораціонізму Олексія Гончаренка.

Зокрема, українофобська позиція Гончаренка підтверджується у інтерв’ю, оприлюдненому на Українській Правді у 2011 році. Тоді депутат стверджував, що рано чи пізно російська мова стане другою державною. Саме русифікація Одеси стала головним вектором його роботи у обласній раді, а “примусова українізація” викликала жах у амбіційного політика.

“Одеса не була українським містом, а створювалась як центр Новоросії. … Російська мова завжди була в Одесі”, – заявляв політик.

1

Одним з найбільших досягнень Гончаренко вважав надання російській мові статусу робочої у мерії Одеси.

2

Про Партію Регіонів молодий політик завжди відгукувався шанобливо.

3

Окрім того, він вважав, що Одеса створювалась як центр “Новоросії”. Гончаренко наголошував, що вважає справою честі Партії Регіонів зробити російську державною мовою.

4

Південь України, або ж “Новоросія”, за словами одіозного діяча, був “пришитий до української держави”.

5

Олексій Гончаренко був переконаний, що російська мова на рівні другої державної може “заспокоїти країну”.

6

Станом на сьогодні провадження відкрито за статтею 110 кримінального кодексу України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також статтею 161 – порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, належності і їх ставлення до релігії.

Інформатор повідомляв раніше, що Олексій Гончаренко разом із Оленою Бондаренко активно агітували проти українського озвучування іноземних фільмів.

3Так, в Одесі Олексій проводив гучну кампанію проти українського кіно і озвучування. Навіть голоси збирав для заборони державної мови в кінотеатрах.

Інформатор


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/34242-deputat_vid_bpp_goncharenko_odesa__tse_tsentr_novorosiji”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Выборы в Госдуму. Российские спецслужбы продемонстрируют образ врага и образ спасителя

Следующий материал

Миллион-полтора. Балога рассказал, сколько будет стоить мандат депутата

Коментарии (0)