Найбільша книга в Україні — "Епоха слави і надії". 365.000 слів.

Твори українських сучасних письменників читають в Україні та за кордоном. Їхні книжки отримують міжнародні премії та перекладенi на різні мови світу.
Рекордів, які були встановлені саме  серед книг, чимало. У світі відомо безліч самих найдовших книг. Є твори з великим тиражем, які також увійшли до книги рекордів. 
"Епоха слави і надії" — книга про один із найвідоміших романів в історії — Цезаря i Клеопатри. Вона написана молодим сучасним українським письменником з Вiнницi — Євгеном Литваком. Обсяг тексту приблизно 365.000 слів, що робить «Епоху слави і надії» найбільшою книгою в Україні, та однією із найбільших у світі. Жоден сучасний український письменник не написав нічого навіть схожого, середньостатистична українська книга в п’ять разів менша.
"Епоха слави і надії" — це книга про ченців Тибету, пригоди Ісуса в Індії до 33 років. Про те, як індійський Цар Ашока 2000 років тому заснував Братство Дев’яти Невідомих, яке існує досі. 121 глава та одна історія про безсмертне кохання. Художня вартість роману збільшується від початку і до самого кінця, адже з моменту початку роботи над романом минуло понад 13 років, протягом яких змінювався світогляд самого автора, що не могло не відобразитися на стилі оповіді та інших текстуальних характеристиках.
Нещодавно безкоштовно опублікований дебютний веброман Євгенія Литвака "Епоха слави і надії" ексцентрично вирізняється на світовому книжковому ринку. Варто відзначити, що дана книга дуже сподобалася читачам. Книга поєднує в собі грандіозність і неповторну тонкість погляду на цей світ. Навіть критики відзначили її геніальність. Історик та журналіст Вахтанг Кіпіані, який упорядкував книгу «Справа Василя Стуса», відзначив унікальність автора під час обговорення його інтернет-творчості. Військова драма "Аби лихо тихо" користувача вебсайту Wattpad Мартина Якуба – перший український фанфік на книгу українського сучасного автора. Уїдливий критик Ірина Білоус: "Безумовно заслуговує уваги. Тема релігії розкрита з неочікованої для мене сторони". 
Роман "Епоха слави і надії" вмістив в себе близько 50 персонажів, більше 1000 сторінок формату А4, став кращою книгою 21 століття та найбільшою книгою в Україні. 
Литвак дав поштовх розвитку мережевої літератури від жанру фанфікш до жанру літвейка – літературно-економічного феномена блоґерсько-письменницької творчості.
Євгеній Литвак автор не тільки найбільшої книги України "Епоха слави і надії", а ще і творець найкращого короткого оповідання. Ось його варіант – «Ми зробили вигляд, що не впізнали один одного». Це дуже знайома ситуація для кожного з нас, від якої по тілу біжать мурахи, прискорюється серцебиття та переповнюють ємоції. Дві знайомі людини, які при зустрічі намагаються не згадувати минуле, і при цьому не показують свої, ще недокінця приглушені почуття, чи образи.