"Епоха слави і надії" - Це єдина книжка українського сучасного письменника, яка має власний запах.

Аромат чорного кардамону,  тибетського ладану та неймовірно ніжних вершків з ваніллю додасть вашому будинку атмосферу келії старого монастиря. Ви розгадаєте загадку першого у світі таємного Братства Дев’яти Невідомих та дізнаєтесь про пригоди Ісуса в Індії.
Костенко Альона - книжковий блогер та власниця бренду книжкових свічок  "Так пахне..." продовжує займатись атмосферою для читання:
- Коли почалась війна, мені здалося, що свічки нікому не потрібні. Зараз людям не до них. Але в той же час я зрозуміла, що саме такі невеличкі радощі допомагають нам бути сильними! А мої свічки - це не просто гарно! Це також затишно і тепло. Такі собі маленьки приємності. Всі свічки з любов’ю виготовляю в невеликій власній майстерні, дотримуючись усіх норм та стандартів виробництва. Також частину грошей із продажу я віддаю на потреби ЗСУ. Тому, запалюючи свічку, кожна людина може бути впевнена, що вона на крок наближає нас до перемоги.
Вона використовую лише натуральні компоненти - екологічно чистий соевій віск без додавання парафіну, якісні бавовняни гноти, які ретельно підбирає відносно об’єму тари. Сертифіковані ароматичні композиції із США, які при горінні не виділяють шкідливі речовини, тому свічки повністю безпечні навіть для діток. 
Такі свічки горять чистіше, залишають менше воску, майже не виробляють сажі, створюють більше світла і забезпечують чистий аромат з незабутньою атмосферою. Свічки підбираються індивідуально для кожного інтер’єру, найчастіше використовуються прозорі скляні та циліндричні алюмінієві баночки різних розмірів.
Ви зможете вибрати свічки за власним бажанням і перевагами. Застосування свічки різне: декор будинку, квартири, ресторанів, кафе, офісів, подарунковий варіант.
Об’єм: 100мл
Ціна: 200грн
Заказати: інстаграм 
@accio_candleua