Геллі Беррі виграла судову справу за аліменти для доньки

Геллі Беррі здобула чергову перемогу в десятирічній боротьбі за зниження суми аліментів, які виплачувала своєму колишньому коханому канадському манекеннику Габріелю Обрі для дочки Нали.

Про це повідомляє Daily Mail.

Акторка фільму Бал монстрів була зобов’язана виплачувати Габріелю Обрі $16 тисяч на місяць. У 2021 році їй вдалося скоротити цю суму до восьми тисяч доларів на місяць, але оскароносна володарка була змушена платити йому додаткові 4,3 відсотка від будь-якого річного доходу, що перевищував 1,95 мільйона доларів.

Тепер, згідно з новими документами, Беррі, яка заробляє десять мільйонів доларів за фільм, вдалося обмежити цю суму 4,5 мільйонами доларів.

Це означає, що максимальна сума, яку їй доведеться віддавати Габріелю Обрі щороку поверх щомісячних платежів складе близько 110 тисяч доларів на рік.

«Геллі продовжуватиме виплачувати Габріелю 4,3% від будь-якого доходу, який вона отримує понад 1,95 мільйона доларів, як додаткові аліменти для Нали, проте будь-які додаткові виплати аліментів відповідно до цього параграфу не повинні перевищувати 109 650 доларів на рік, що становить різницю від 4,3% від 1,95 млн. до 4,5 млн. доларів.