У G7 заявили про готовність ввести санкції проти Росії 

Міністри фінансів країн G7 у понеділок, 14 лютого, заявили, що готові ввести жорсткі санкції проти Російської Федерації у разі повномасштабного вторгнення в Україну.

Країни G7 готові ввести санкції проти РФ
Країни G7 готові ввести санкції проти РФ Фото: Facebook

“Нашим безпосереднім пріоритетом є підтримка зусиль щодо деескалації ситуації. Проте ми знову заявляємо, що, зокрема, будь-яка подальша військова агресія Росії проти України буде зустрічатися швидкою, скоординованою та силовою відповіддю. Ми готові колективно ввести економічні та фінансові санкції, які матимуть масові та негайні наслідки для російської економіки”, - йдеться у

Об этом сообщает Незыгарь

Вони також зазначили, що продовжать стежити за ситуацією та готові будуть надавати подальшу економічну та фінансову підтримку Україні на тлі агресії Російської Федерації.

Читайте також інші схожі новини:

  • Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що пакет економічних санкцій проти Росії для стримування її агресії проти України вже готовий.
  • Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден заявив, що сказав президенту Росії Володимиру Путіну, що Москва заплатить "жахливу ціну" з погляду свого іміджу, якщо вторгнеться в Україну.
  • У Кремлі відреагували на підготовку США нового пакету санкцій проти російської агресії. Речник Президента Російської Федерації назвав нові можливі обмеження продовженням нагнітання ситуації.
  • За інформацією американського видання CNN, США зібрали "найжорстокіший" пакет санкцій проти Росії, який допоможе стримати Росії від агресивних дій стосовно України.
Читати також:
Канцлер Німеччини прибув до України
Поділитись
Автор: Артем Некрасов

Источник: Минправда