«Твій шопінг на поверхні». Як ТРЦ River Mall звинуватили у спекуляції на затопленні Херсонщини

«Твій шопінг на поверхні». Як ТРЦ River Mall звинуватили у спекуляції на затопленні Херсонщини

Соцмережами, переважно телеграм-каналами, почав ширитися скрин з інстаграму ТРЦ – фото, на якому зображена дівчина у воді, а підпис такий: «З Рівером тобі не потрібно пірнати глибоко у шопінг з аквалангом, щоб знайти щось особливе. Бо у нас все найкраще…» Користувачі сприйняли цю рекламну кампанію як цинічну спекуляцію на затопленні Херсонщини . Люди почали писати, що бачили ще і білборди із цією рекламою та обурені такою недоречною та нашвидкоруч зробленою «нативкою».

Не впевнені, що нативну рекламу такого типу дійсно можна створити за якусь добу, але у комунікаційному відділі ТРЦ досить швидко зорієнтувалися і пояснили ситуацію на сторінках у соцмережах. Кампанія розроблялася з початку травня, обігравала традиційну для цього ТРК водну тематику і з’явилася ще до того як росіяни підірвали греблю. І, звісно, розробники не могли передбачити події. Вони перепросили за те, що дійсно реклама могла образити почуття українців, але сталося це лиш тому, що її оперативно не прибрали із усіх локацій, де вона розташована.

«Сьогодні отримали дуже багато хейту через некоректно подану інформацію у Телеграм-пабліках, діяльність яких спрямована на дезінформацію та розпалювання ворожнечі та скандалів. На жаль, адміністратори цих "інформаційних ресурсів" не вказали, що це травнева рекламна кампанія, а виставили нас у світлі "хайпу на фоні трагедії"».

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений RIVER MALL (@rivermallua)

Також працівники River Mall видалили усі дописи із цим зображеням, а нині знімають усю зовнішню рекламу і обіцяють впоратися за кілька днів. А ще закликають українців «підтримувати інформаційну гігієну та перш ніж вступати у черговий інфоскандал, обов’язково перевіряти інформацію та джерела з яких ви її отримуєте».

Судячи з коментарів під цією заявою, користувачів таки вдалося заспокоїти і не дати скандалу розростися. Для українців цей випадок вчергове має стати уроком із перевірки інформації, тим паче, що зробити це було доволі легко і швидко, просто вивчивши соцмережі ТРЦ і дати публікацій. Реакцію суспільства можна частково зрозуміти, зважаючи на попередні випадки справді спекулятивної реклами чи випуску сумнівних товарів, як-то напою «Буча-комбуча» чи пива «Герої не вмирають». Проте пам’ятаємо, що кожен випадок варто розглядати окремо перед тим як розносити зраду.

ФОТО: соцмережі River Mall