Зникнення світла та води у Запоріжжі не пов’язане з обстрілом —

Запорожье zp.gov.ua

Вранці 22 травня у Запоріжжі частково зникли електропостачання у зв’язку з аварійною ситуацією на одному з енергооб’єктів. Про це повідомляє секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Telegram . «Роботи не припиняються — світло та вода в районах міста поступово з’являються», — зазначив він.

Наразі фахівці «Запоріжжяобленерго» вже провели всі роботи з відновлення в місті енергопостачання. Поки що без світла залишаються кілька будинків приватного сектору у правобережній частині Запоріжжя.

Що стосується відновлення водопостачання, то водопровідна станція вже живиться електрикою. Наразі тривають роботи щодо її підключення.

2

Вночі мешканці Запоріжжя чули серію вибухів, але офіційних коментарів щодо цієї атаки поки немає. Відключення світла в деяких районах міста з ворожими обстрілами не пов’язане.

Проблеми з електропостачанням в обласному центрі не пов’язані з ворожими обстрілами. Про це в Телеграмі повідомляє голова Запорізької ОВА Юрій Малашко.

За його словами, на одному з об’єктів сталося загоряння через перевантаження в енергосистемі. У цей час на іншому об’єкті спрацювала система захисту.

«Причина з’ясовується, а фахівці працюють над відновленням надання послуг», — йдеться у коментарі.