Екс-глава Єврокомісії заявив, що Україну не скоро приймуть до Євросоюзу

Читать на русском

Екс-глава Єврокомісії заявив, що Україну не скоро приймуть до Євросоюзу
Екс-глава Єврокомісії заявив, що Україну не скоро приймуть до Євросоюзу

Колишній голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україну не скоро приймуть до ЄС, і що треба вести переговори з Росією.

Об этом сообщает Компромат PRO

Про це він повідомив у підкасті газети Luxemburger Post, яку цитує "Німецька хвиля" .

"Я вважаю, що з певних причин Україна потребує перспективи вступу до ЄС, але я дуже роздратований необережністю багатьох політиків, у тому числі західних, які обіцяють Україні швидке приєднання до Євросоюзу. Я такого варіанту не бачу", — заявив Юнкер.

Він вважає, що Україна зможе вступити до ЄС лише після завершення війни та всіх реформ. Таку перспективу він назвав довгостроковою.

"Неприйнятно просто так і з якихось політичних причин вищого порядку приймати до Євросоюзу країну, яка перебуває у стані війни і тому не може повною мірою розкрити свою волю до реформ. Водночас я вважаю дуже ймовірним, що у довгостроковій перспективі Україна після цьогорічних подій увійде до Європейського Союзу", — сказав Юнкер.

Колишній глава ЄК заявив, що виступає за контакти з Росією та Китаєм та закликав подавати сигнали про готовність до переговорів. Але при цьому Путін, на його думку, "аж ніяк не виявляє волі" до "серйозних переговорів про мир". Тому примушувати Україну до світу не можна, оскільки "несправедливість залишається несправедливістю".

Источник: Корупция Ру