У Росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону МАКС

Читать на русском

У Росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону МАКС

У Росії вперше за 30 років скасували проведення міжнародного авіасалону МАКС

У країні-агресорі РФ вперше за 30 років скасували проведення Міжнародного авіаційно-космічного салону. При цьому організатори МАКС не дають жодних прогнозів щодо дати перенесення та подальшої долі авіасалону.

Водночас російські експерти вважають скасування авіасалону логічним виходом, оскільки без льотної програми МАКС не має сенсу, а забезпечити належні заходи безпеки організатори не в змозі. Про це пишуть росЗМІ.

Проведення Міжнародного авіаційно-космічного салону було заплановане на 25-30 липня. Захід мав відбутися у місті Жуковській Московській області. Джерела в авіагалузі заявили, що нову дату проведення МАКС оголосять найближчим часом.

Відомо, що перенесення викликане міркуваннями безпеки. У РФ злякалися, що на заході, який мали відвідати десятки тисяч людей, є ризики створення перешкод для льотної програми.

"Підсилити заходи з охорони, напевно, можна, але застосування РЕБ проти потенційних загроз від безпілотників створило б перешкоди для льотної програми і навряд чи мало сенс", – заявили в РФ.

Водночас, деякі джерела в російській авіагалузі заявили, що проведення МАКС відкладуть щонайменше до 2024 року, а може бути і ще пізніше.

До речі, щорічно Міжнародний авіаційно-космічний салон у РФ проводили під патронатом російського президента, який традиційно відкриває захід. Також відомо, що на МАКС свої експозиції найчастіше представляли учасники із десятків країн.