Як підняти вартість тендеру в 2,5 рази? Рецепт від Цертія та Гребенчука

Як підняти вартість тендеру в 2,5 рази? Рецепт від Цертія з Гребенчуком

За даними аналітичної системи Youcontrol, на початку 2016 року власниками ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» були депутати міськради Кропивницького Олександр Цертій і Юрій Гребенчук. Саме тоді це підприємство почало ремонтувати обласну Станцію переливання крові вигравши тендер на 18,46 млн грн. З виконанням робіт не поспішали, а через рік заявили що вартість робіт подорожчала і отримали з бюджету ще 12,1 млн грн. Але й цього виявилося замало, тому у 2018 році їм виділили додатково 17, 6 млн грн. Таким чином вартість ремонту, який проводила фірма підприємливих батьківщинівців, зросла більш ніж у 2,5 рази.

Далі Цертій з Гребенчуком взялися ремонтувати «Обласну спеціалізовану дитячо-юнацькушколу олімпійського резерву – 2». Вона знаходиться на території Кропивницького Дендропарку. Ці роботи ділки мали виконати за 36,7 млн грн. Проте через відсутність грошей в бюджеті, освоївши 14 мільйонів розірвали договір. Згодом з «Кіровоградським будівельним альянсом» була укладена ще одна угода на 26,9 млн грн для завершення ремонту. Проте за 2 роки ця сума теж зросла. Спочатку фірмачі освоїли 15, 4 млн грн, потім ще 20. Таким чином вартість виконання робіт знов зросла в 2 рази! Звісно ж такі схеми, за яких ремонтні роботи на об’єктах бюджетної сфери дорожчають в 2 і більше разів, не могли лишитися непоміченими. Тому Цертій з Гребенчуком вирішили переписати підприємство ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» на одного з своїх спільників. Ним став такий собі Михайло Сороквашин. Проте юридична адреса фірми не змінилася, як і інших фірм, що належать Олександру Цертію та Юрію Гребенчуку. ТОВ «Альянс-трейдинг», ПП «Альянс-маркет», а також ряд інших фірм що з шаленими прибутками освоюють бюджетні кошти в Кропивницькому.

Поки «білосердечні» депутати Кропивницької міської ради Олександр Цертій та Юрій Гребенчук виправдовуються, та відбріхуються від причетності до своїх фірм і пов’язаних з ними оборудок, ми йдемо по їхньому тендерному сліду. Кожен новий факт розкриває таємницю походження статків політиків-мільйонерів. В наступній статті ми розкриємо схеми наживи цих бізнесменів на ремонтних і будівельних роботах у вищих навчальних закладах.

Автор: Олег
Предыдущий материал

КАК ОДИОЗНЫЙ ДЕПУТАТ ИЗ ЧУГУЕВА КИОСКИ В ГРОМАДЕ ЗА 100 ГРН ПОСТАВИЛ

Следующий материал

Касым-Жомарт Токаев поднял целый ряд актуальных и прикладных вопросов

Коментарии (0)