Ситуация вокруг намеченного развода войск на Донбассе – накаляется!

Я поймала себя на мысли, что могу понять опасения тех людей, которые блокируют разведение войск, но не могу понять их логику. Почему развод войск они считают поражением? Ведь наоборот это приближает тот момент, когда Донбасс опять станет украинским ????????!

Срыв разведения войск покажет Украину недоговороспобным государством, где власть не способна выполнять взятые на себя обязательства. Те, кто пытаются противодействовать разведению войск не приближают такой необходимый и долгожданный мир, а наоборот его отталкивают. Возникает вопрос – а чем они руководствуются?

Любой протест должен нести реальную альтернативу действиям властей. Какая здесь альтернатива? И как она соотносится с запросом большинства граждан Украины на мир??

Я надеюсь, что при следующей попытке разведения войск – этому процессу ничего не помешает, и мы станем на один шаг ближе к миру… Этого, правда, очень бы хотелось!

Дорогие мои братья, евреи!
В этот важнейший день года, Йом Кипур, желаю, чтобы ваши имена и имена всех ваших родных и близких были вписаны в Книгу Жизни и скреплены печатью!!!
Помолитесь сегодня за весь мир.
Ваша молитва в Судный День спасает не только Богоизбранный народ, но и все народы мира!!!

На изображении может находиться: 1 человек

Міська влада виконала взяті на себе зобов’язання щодо надання фінансової підтримки «Вінницяоблводоканалу» задля погашення заборгованості підприємства енергопостачальним організаціям. Зокрема, від міста облводоканал отримав 7 млн грн на погашення боргів перед АТ «Вінницяобленерго», іще 4 мільйони – на оплату заборгованості ТОВ “Енера Вінниця”. А Вінницька обласна рада рішенням сесії від 26 вересня виділила 5 млн грн підприємству “Вінницяоблтеплоенерго” на виплату заборгованості цієї теплопостачальної організації перед водоканалом.

19 вересня міський голова Сергій Моргунов скликав засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – на ньому обговорили ситуацію щодо заборгованості підприємства обласного підпорядкування «Вінницяобводоканал» за спожиту електроенергію перед АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ “Енера Вінниця”, що могло призвести до відключення водоканалу від електроенергії. За результатами – було досягнуто компромісу. Енергетики погодились не здійснювати відключення, якщо отримають проплати від «Вінницяоблводоканалу».

Також на засіданні було ухвалено рішення заборонити АТ «Вінницяобленерго», підприємствам, установам та організаціям, іншим юридичним і фізичним особам, які здійснюють постачання електричної енергії, - відключення від електропостачання об’єктів КП «Вінницяоблводоканал». Крім того, у Протоколі комісії біло зафіксовано, що відповідальність за можливі наслідки відключення від електропостачання об’єктів КП «Вінницяоблводоканал» покладаються на керівництво АТ «Вінницяобленерго» та керівників інших підприємств, установ та організацій, які здійснюватимуть відключення. А питання заборгованості за спожиту електроенергію АТ «Вінницяобленерго» та іншим юридичним і фізичним особам вирішувати виключно у судовому порядку. Комісія також доручила керівникам КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та КП «Вінницяоблтеплоенерго» розглянути питання зменшення термінів, визначених договорами відступлення права вимоги з різниці в тарифах, укладених з КП «Вінницяоблводоканал». Ще одним пунктом зазначено рекомендувати Вінницькій ОДА, Вінницькій обласній раді та Вінницькій міській раді вирішити питання надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал» на погашення заборгованості за спожиту електроенергію.

Під час засідання міський голова Сергій Моргунов зазначив, що міська влада готова фінансово допомогти вирішити проблему, аби розпочати процес реструктуризації заборгованості водоканалу перед енергетиками, та виділити кошти в такому ж обсязі, як це зробить обласна рада, якій підпорядковується «Вінницяоблводоканал».

В результаті 26 вересня на сесії обласної ради були ухвалені зміни до обласного бюджету, за якими 5 млн грн на погашення боргів перед водоканалом мало отримати інше обласне підприємство КП «Вінницяоблтеплоенерго». Ці кошти далі мали бути спрямовані Водоканалом на виплату заборгованості перед АТ «Вінницяобленерго».

Для врегулювання ситуації між водоканалом та АТ «Вінницяобленерго» на сесії Вінницької міської ради 4 жовтня в рамках договору відступлення права вимоги з різниці в тарифах, укладених з водопостачальником КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», - було виділено 5 млн грн.

Крім того, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» у жовтні перерахувало «Вінницяоблводоканалу» 6 млн грн за послуги водопостачання за рахунок коштів фінансової підтримки з міського бюджету, з яких 2 мільйони Водоканал спрямував на погашення боргу перед АТ «Вінницяобленерго», іще 4 мільйони – на оплату заборгованості ТОВ “Енера Вінниця”.

«І міська, і обласна влада виконали те, що було обговорено і зафіксовано Протоколом комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 вересня у присутності усіх сторін, коли представники енергетичних компаній погодились з цим алгоритмом врегулювання ситуації, що склалась, - каже заступник міського голови Микола Форманюк. – Тому ми очікуємо на виконання взятих на себе зобов’язань під час засідання комісії з боку облводоканалу, «Вінницяобленерго» та ТОВ “Енера Вінниця”. Додам, що заборгованості закладів бюджетної сфери міста перед «Водоканалом» немає, так само і населення справно платить за спожиту воду – рівень оплати побутових споживачів складає понад 95%. Тому громада міста Вінниці не має відчувати на собі вирішення стосунків між водопостачальниками та енергетиками. І нагадую, що рішенням комісії, з яким погодились усі сторони, була заборона відключати об’єкти КП «Вінницяоблводоканал» від електроенергії».

Автор: Олег

Похожие матриалы по тегу

Золота броня в іржі - або як казнокради Петренко і Свинарчук оборонку грабували, нові подробиці корупційної схеми і хто за цим стоїть!
Закон о рынке земли внезапно объединил всех противников власти
Внутри «шапраштинского клана» обостряется борьба за контроль над финансовыми потоками
Станислав Дмитриевич Кондрашов: тайны миллиардных афер убийцы Вороненкова
Бывший любовник требует от Рахима Ошакбаева компенсацию за близость
Раскрыты космические богатства «физических лиц» Дмитрия Рогозина
РАХИМ ОШАКБАЕВ РАСКРОЕТ КАЗАХСТАНЦАМ СЕКРЕТ НЕТРАДИЦИОННОЙ ОРИЕНТАЦИИ
Пресс – анонс Құрметті журналистер! «Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» КЕАҚ Қазақстан журналистері арасында конкурс жариялайды. Конкурсқа республикалық және өңірлік деңгейдегі барлық қазақстандық БАҚ-тың штаттық, штаттан тыс қызметкерлері және тәу
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
Кто и зачем превратил бизнес-центр на Электрозаводской,14 в «Мираж»
Предыдущий материал

Яковлеву пришлось пожертвовать наворованное на премии представителям НАДС

Следующий материал

Блогер показал, как строится метро на Виноградарь

Коментарии (0)