Миротворці ООН обмінюють одяг та мобільні телефони на секс - Reuters

Миротворці ООН обмінюють одяг та мобільні телефони на секс - Reuters
Миротворці ООН обмінюють одяг та мобільні телефони на секс — Reuters
Миротворці ООН обмінюють одяг та мобільні телефони на секс — Reuters

Згідно з доповіддю ООН, за шість років було зафіксовано близько 480 таких порушень.

Миротворці ООН під час виконання місій регулярно обмінюють товари на сексуальні послуги місцевих жителів. Про це пишуть журналісти Reuters, у яких опинився текст неопублікованої доповіді Управління служб внутрішнього нагляду ООН.

За словами ЗМІ, у документі зазначено, що сотні жінок в Ліберії і на Гаїті, перебуваючи у стані крайньої бідності і голодування, надавали сексуальні послуги миротворцям. За це вони брали гроші, одяг, коштовності, мобільні телефони тощо.

Слід зазначити, що з 2008 до 2013 року, згідно з доповіддю, було зафіксовано понад 480 таких порушень. При цьому третина подібних порушень були відносно неповнолітніх.

"Свідоцтва з двох країн, до яких були спрямовані миротворці, вказують, що платні сексуальні послуги досить поширені, однак про це рідко повідомляється", — йдеться у документі. Нагадаємо, 5 червня під час підсумкової прес-конференції президент Петро Порошенко заявив, що в Україні відкриють "офіс підтримки" ООН, який вивчатиме можливість введення на Донбас миротворців.


tsn.ua


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/16863-mirotvortsi_oon_obminjujutj_odjag_ta_mobiljni_telefoni_na_seks_-_reuters”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Шустер стал совладельцем телеканала

Следующий материал

У Львові на гастролях заробляє псевдобоєць АТО

Коментарии (0)