Зальотний комік Володимир Шульга, він же Воця Шульгавий, знову дав привід для пересудів і насмішок.

Зараз його «фронтовики» прилаштували на посаду проректора Харківського університету внутрішніх справ курувати рейдернутий ними ж колись наш Кременчуцький вертолітний коледж.

Але він, в перерві між п’янками-гулянками, встигає написати і захистити докторську дисертацію на тему: «становлення та розвиток племінної справи в тваринництві УСРР/УРСР в 30-х – першій половині 80-х років ХХ століття в інтелектуальному просторі професора М.А.Кравченка».

shulga

Є п…ць, а є повний п…ць.

Ця геніальна робота, ясна річ, не дотягує до глибоко авіаційного вчення Ісаєнка про цікаве життя глистів у коров’ячому гівні, але також, мабуть, дуже цінне для вертолітної авіації.

Який дебіл формулював таку дурну тему? Які дебіли голосували за її захист?

Що досліджувати? Часи, коли худоби в країні було багато, і її в перестройку не вирізали? Жах! Але в нашій країні для таких пройдисвітів як «фронтовик Шульга», усюди двері відчинені. Так і просирається країна скотами, які вивчають звички великої рогатої худоби.

У цій геніальній роботі, заради справедливості, треба відмітити власне шульгове – слово «племінний».

Подейкують, що Вова Шульга підживає з дочкою подружжя Петровських. Тих самих, що доять разом з Ісаєнком університет. Тією самою дочкою, яка була помічницею Ісаєнка, отримувала по 20 тисяч на місяць і не ходила на роботу.

Мама – призначений без виборів декан, тато – член Наглядової ради. Живуть у чотирикімнатній квартирі на Донця, 2а.

Губа не дура у Шульги.

Та батькам слід пам’ятати, що помічниця Шульги Тараненко відсиділа через Воцю півроку в СІЗО. Секретарка з особливих завдань Лілька-лабалаторія – отримала через нього кримінальне провадження за «рішалово за бабки». А сам отєц сємєйства Олег Петровський, на банківську картку якого переказував кримінальні кошти Шульга, проходив по одній з ним справі.

Ну то такоє. Совєт да любов!

Сьогодні святкуємо День вчителя і в наших рядах появилось ось таке “нещастя”, давайте це пам’ятати і в майбутньому не допускати такого!

Гарно дня, шановні вчителі та викладачі!!!!

shulga

 •  

 •  
 •  
 •  

 

Наступний пост

Попередній пост

Це може бути цікавим:

Бородянські гвалтівники Статуту НАУ

Про «ритуальні танці» навколо Статуту НАУ

Храпатий: Міністр Гриневич фактично визнала неспроможність проводити реформи в освіті

Про «ліві» доходи Ісаєнка і Вінецької, які не декларуються

Коментар 1Додати коментар

 • Gloria 06/10/2019 о 13:46

  Щось я уже перестала дивуватись тим, що скільки людішок облизують та вилизують всі гівносмердячі місця у тих бандюків, що спочатку вкрали у народа все до чого дотягнулися їх смердючі руки, а тепер – благодєтєлі кидають їм же подачки із вкраденого… Обмєльчав народішок. Хтось же цю галіматью писав за смердючі подачки.

  Сморід з’являється всюди де з’являються ці покидьки. Щось дуже багато товтологіі… А нічого дивного – бо такі людішки чи в гівні купаються, чи з глистами братаються!

  Кожен іде своїм шляхом: хтось до своєї погибелі ( і його вже не зупинити бо він сліпий та глухий), а хтось – вибирає шлях боротьби із злом. І таких з кожним часом стає все більше і більше.

Автор: Олег

Похожие матриалы по тегу

СБУ выявила хищение миллионов из бюджета при строительстве дорог
Золота броня в іржі - або як казнокради Петренко і Свинарчук оборонку грабували, нові подробиці корупційної схеми і хто за цим стоїть!
Закон о рынке земли внезапно объединил всех противников власти
Внутри «шапраштинского клана» обостряется борьба за контроль над финансовыми потоками
Станислав Дмитриевич Кондрашов: тайны миллиардных афер убийцы Вороненкова
Бывший любовник требует от Рахима Ошакбаева компенсацию за близость
Раскрыты космические богатства «физических лиц» Дмитрия Рогозина
РАХИМ ОШАКБАЕВ РАСКРОЕТ КАЗАХСТАНЦАМ СЕКРЕТ НЕТРАДИЦИОННОЙ ОРИЕНТАЦИИ
Пресс – анонс Құрметті журналистер! «Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» КЕАҚ Қазақстан журналистері арасында конкурс жариялайды. Конкурсқа республикалық және өңірлік деңгейдегі барлық қазақстандық БАҚ-тың штаттық, штаттан тыс қызметкерлері және тәу
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
Предыдущий материал

Чи втримається на посаді голова ДФС Київської області Кавилін

Следующий материал

Неприкосновенность и популисты в Древнем Риме

Коментарии (0)