КНДР погрожує застосувати ядерну зброю проти США та інших «ворогів»

КНДР погрожує застосувати ядерну зброю проти США та інших «ворогів»
КНДР погрожує застосувати ядерну зброю проти США та інших «ворогів»
КНДР погрожує застосувати ядерну зброю проти США та інших «ворогів»

Північна Корея заявила про готовність використовувати ядерну зброю проти США та інших її «ворогів», якщо вони надалі дотримуватимуться «безрозсудної ворожої політики» щодо режиму Кім Чен Ина.

Про це з посиланням на CNN повідомляє ZN.ua.

В офіційній заяві Пхеньяна у вівторок зазначено, що КНДР поліпшила свій ядерний арсенал зброї «за якістю та кількістю».

«Якщо ворожі сили США та інших країн наполегливо проводитимуть безрозсудну ворожу політику щодо КНДР, КНДР повністю готова впоратися з ними із застосуванням ядерної зброї в будь-який час», – йдеться в повідомленні.

Основний ядерний комплекс КНДР у Йонбені, який включає в себе завод зі збагачення урану й реактор із виробництва плутонію, працює нормально, підкреслено в повідомленні. У Пхеньяні також заявили, що північнокорейська позиція щодо ядерної програми є мірою самозахисту від «крайньо ворожої політики США та ядерної загрози». «Войовнича» риторика КНДР прозвучала через три тижні після того, як Північна й Південна Корея досягли угоди, яка знизила напруженість у регіоні.

Приводом для найсерйознішого за останні кілька років загострення стали великомасштабні військові навчання США і Південної Кореї у відповідь на інцидент із підривом трьох солдатів Сеула на мінах, які КНДР встановила в демілітаризованій зоні. Однак у Пхеньяні їх назвали «мало не оголошенням війни». Після різкого загострення ситуації обидві сторони наказали привести війська в повну бойову готовність. 24 серпня Південна Корея і КНДР досягли угоди з деескалації ситуації на кордоні.


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/23118-kndr_pogrozhuje_zastosuvati_jadernu_zbroju_proti_ssha_ta_inshih_vorogiv”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Отцы банковского кризиса

Следующий материал

В Киеве уволили пять директоров школ за коррупцию

Коментарии (0)