Порошенко почав операцію по призначенню Медведчука головою СБУ?

Порошенко почав операцію по призначенню Медведчука головою СБУ?
Порошенко почав операцію по призначенню Медведчука головою СБУ?
Порошенко почав операцію по призначенню Медведчука головою СБУ?

Враховуючи те, що зараз відбувається навколо Наливайченка, фінансово-корпоративні групи повинні поставити собі завдання разом усунути групу Порошенка-Кучми від влади. Взагалі треба говорити, що Кучма, Пінчук і Порошенко — це одна група. Можливо, це своєрідний альянс, принаймні так виглядає. Фактично Порошенко реалізовує найгіршу модель Кучми.

Тому зрозуміла поява Медведчука, він теж бере участь в цій грі. 8 червня я писав про те, що Порошенко може усунути Наливайченка і замість нього поставити Медведчука (Назначит ли Порошенко Медведчука руководить СБУ вместо Наливайченко?). Тепер крісло під Наливайченком уже захиталось. Але ставити Медведчука Порошенко буде не одразу, а через перехідні тимчасові фігури.

Порошенко весь час торгується. Янукович і Кучма теж постійно рухалися в бік Заходу, але в результаті опинялися в одному гнізді з Російською Федерацією. Така хитра стратегія.

Таких, як Порошенко, треба випалювати напалмом. Фінансово-промисловим групам зараз краще за все об’єднатися проти Порошенка. Це стосується Коломойського, Яценюка, Турчинова, Тимошенко, Кличка, Садового, Ляшка. Вони повинні об’єднатися і усунути Порошенка від влади в порядку імпічменту. Інакаше Порошенко з’їсть всіх поодинці. Порошенко фактично встановлює диктатуру, тільки робить це у шоколадних рукавичках, розтопленим шоколадом. Він використовує нову методику, спочатку людину спокушають чимось солодким, а потім їх пожирає Порошенко.

Наливайченко може зараз стати центром по усуненню Порошенка, і повинен ним стати. Адже генеральна задача зараз — стерилізувати симбіоз групи Кучми-Пінчука і сім’ї Порошенка, і зробити це треба якомога швидше.


Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/17183-poroshenko_pochav_operatsiju_po_priznachennju_medvedchuka_golovoju_sbu”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Первый эмоциональный разговор Саакашвили с прокурорами: Вы занимаетесь рэкетом!

Следующий материал

Кауфман и Грановский договорились с Саакашвили

Коментарии (0)