Чорнобильську зону цьогоріч відвідали понад 100 тисяч туристів. Звідки їдуть найбільше?

Чорнобильську зону відчуження від початку 2019 року відвідали 107 тисяч осіб. Про це повідомили у Державному агентстві з управління зоною відчуження.

“Чорнобильську зону відчуження від початку 2019 року вже відвідали 107 000 осіб. Такий рекорд був встановлений у жовтні. Зростання ж відвідуваності почалося навесні.

Фактори, які вплинули на збільшення потоку туристів, – спрощення процедури оформлення перепустки, а саме: запровадження електронної перепустки, створення додаткової інфраструктури та підвищений інтерес до ЧАЕС після виходу міні-серіалу HBO “Чорнобиль”, – зазначається в повідомленні.

За даними Держагентства, найбільше відвідувачів приїздять з-за кордону – майже 80%. “Країни-рекордсмени: Велика Британія – 15738, Польща – 9378, Німеччина – 7826, США – 5580, Чехія – 4063 туриста. Із України загалом зону відвідали 22468 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Також у ДАУЗВ відзначили, що за останні місяці в Чорнобильській зоні було відкрито нові маршрути, зокрема водні й повітряні, встановлено інформаційні стенди, збільшено кількість гідів.
 

Автор: Олег
Предыдущий материал

Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита

Следующий материал

Тронь Сергей Николаевич: История афериста, который опозорился на весь интернет

Коментарии (0)