НА КИЇВЩИНІ ПІД ЧАС БРАКОНЬЄРСЬКОГО ПОЛЮВАННЯ БРАТ СУДДІ УБИВ ПЕНСІОНЕРА

НА КИЇВЩИНІ ПІД ЧАС БРАКОНЬЄРСЬКОГО ПОЛЮВАННЯ БРАТ СУДДІ УБИВ ПЕНСІОНЕРА
НА КИЇВЩИНІ ПІД ЧАС БРАКОНЬЄРСЬКОГО ПОЛЮВАННЯ БРАТ СУДДІ УБИВ ПЕНСІОНЕРА
НА КИЇВЩИНІ ПІД ЧАС БРАКОНЬЄРСЬКОГО ПОЛЮВАННЯ БРАТ СУДДІ УБИВ ПЕНСІОНЕРА

Труп чоловіка з вогнепальним пораненням у голову знайшли на околицях села Шкнева. Убитим виявився мешканець Макарова, який приїхав у гості до родичів та пішов «браконьєрити».Міліція за одну добу знайшла вбивцю. Ним виявився Ігор Пригунов, брат судді Господарського суду міста Києва Алли Пригунової.

Четверо столичних браконьєрів приїхали в мисливські угіддя на джипах «Акура» і «Міцубісі Паджеро». Всупереч усім правилам полювали у нічний час. Кажуть, що на вовка. Але браконьєри в тих місцях зазвичай полюють на кабана.

Вбитий також полював на кабана. Заліг у засідці на краю кукурудзяного поля, чекав з рушницею за кущем біля звіриної тропи. Коли з’явився джип, він, очевидно, сховався, побоюючись єгерів (які й самі, за чутками, нерідко «браконьєрять»). Потім все ж висунув голову та негайно отримав кулю в око.

Ігор Пригунов виглядав звіра з тепловізором, висунувшись у верхній люк на джипі. Роковий постріл він зробив, щойно засвітилася біла пляма. Йому навіть не спало думку, що може поцілити в людину.

Коли убивця побачив, що накоїв, він з приятелями негайно втік. «Вони всі разом покинули мисливські угіддя, виїхавши у місто Київ» – каже майор міліції Юрій Кириченко, старший слідчий Іванківського РУ ГУ МВС України.

Однак міліція за одну добу вирахувала утікачів-браконьєрів. Пригунов зрозумів, що уникнути відповідальності вже не вдасться, зателефонував на гарячу лінію 102 і зізнався у вбивстві. На питання, чи телефонувала йому суддя з Києва, сестра убивці, слідчий відповідає: «Таких фактів не було, щоб вчиняли тиск під час досудового розслідування. Я розслідував справу. На мене ніхто тиск не вчиняв, звернень з приводу Пригунова не було. Пригунов з’являвся на виклики, проводились слідчі дії за участі його захисника. І коли вже ознайомлювалися з матеріалами справи, Пригунов з’явився самостійно з потерпілими разом і вони заявили про укладання угоди про примирення».

Іванківський районний суд Київської області визнав Пригунова винним у вбивстві через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України) і засудив до 3 років обмеження волі та звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком 1 рік. Ми знайшли ще два вироки цього суду по справах про вбивство через необережність (перший, другий). В обох випадках суд давав обвинуваченому 4 роки зі звільненням від покарання та іспитовим строком 2 роки, але в тих справах у потерпілих були претензії до обвинуваченого.

У родичів убитого до Пригунова претензій нема. З журналістами вони відмовляються спілкуватися. Наталія Купрієнко, яка підписала угоду про примирення, заявила: «Не хочу згадувати той жах». Очевидно, родичів задовольнила розплата та каяття брата судді, бо вони уклали з ним угоду про примирення, а суд цю угоду затвердив. Слідчий каже, що стосовно злочинів середньої тяжкості закон це дозволяє.

За словами майора Кириченка, це вже третій з 2011 року випадок необережного вбивства на браконьєрському полюванні. Браконьєрів у тому закутку Київщини багато. Одні полюють заради розваги, інші – від безробіття, щоб добути їжу.

Юрій ШЕЛЯЖЕНКО

gromnaglyad.com.ua


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/8114-na_kivini_pid_as_brakonjrsjkogo_polvann_brat_suddi_ubiv_pensionera”

Автор: Олег

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Как прорывались из Дебальцева

Следующий материал

Как армия России стреляла в спину украинской армии

Коментарии (0)