Вбивство Джорджа Флойда: поліцейський Човін хоче повторний суд

Звинувачений у вбивстві афроамериканця Джорджа Флойда поліцейський Дерек Човін подав клопотання про повторний розгляд його справи. Його адвокат вважає, що на присяжних здійснювали тиск зі сторони, передає

floyd Фото: DARNELLA FRAZIER

Адвокат Ерік Нельсон стверджує, що під час процесу суддя і звинувачення припустилися серйозних помилок, які призвели до винесення присяжними вердикту, який "суперечить закону".

Захисник Човіна наполягає, що суддя необґрунтовано відмовився секвеструвати присяжних на час суду, тобто ізолювати їх від доступу до зовнішньої інформації, яка б могла вплинути на їхнє рішення.

Захист вважає, що суддя неправомірно відмовився перенести судовий процес з Міннеаполіса в інше місто, де б можна було набрати більш неупереджених присяжних.

Нельсон також стверджує, що присяжні "відчували загрозу... і не виконували інструкції судді" під час обговорення вердикту.

Адвокат просить провести слухання з цього питання.

Про конкретні претензії захисту, пов’язані з поведінкою присяжних під час процесу, поки не повідомляється. Але в останні дні увага американської преси була прикута до одного з присяжних, 31-річного Брендона Мітчелла.

У ЗМІ з’явилася фотографія Мітчелла, на якій він носить чорну футболку з написом "Заберіть коліно з нашої шиї". Цей знімок був зроблений минулого року під час мітингу, присвяченого 57-річчю "Маршу на Вашингтон", очолюваного Мартіном Лютером Кінгом.

Клопотання про проведення повторного суду з іншим журі присяжних може стати попереднім етапом перед оскарженням вироку в суді вищої інстанції в разі відмови в клопотанні суддею.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Євросоюзі зробили 150 мільйонів COVID-щеплень.

Читати також:
Ще одна область вийшла з “червоної” зони карантину
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vbyvstvo-dzhordzha-flojda-policzejskyj-chovin-hoche-povtornyj-sud/”

Автор:
Предыдущий материал

Зеленский заявил, что подписанная с Польшей декларация о европерспективе Украины приближает интеграцию в ЕС

Следующий материал

Наталья Вяль

Коментарии (0)