У Київському СІЗО немає належних матеріально-побутових умов і власних ліжок для ув’язнених – прокуратура

У Київському слідчому ізоляторі виявили порушення в поводженні із засудженими

Київська міська прокуратура під час перевірки, яку проводили в лютому – березні в Київському слідчому ізоляторі, виявила грубі порушення правил утримання ув’язнених. Про це 10 березня повідомила пресслужба Київської прокуратури на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает Сити невс

У прокуратурі наголосили, що виявили грубі порушення вимог законів України, а саме: "Про попереднє ув’язнення", "Основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", Кримінально-виконавчого кодексу України, Кодексу цивільного захисту України та іншого законодавства в цій сфері.

"Адміністрацією слідчого ізолятора порушуються вимоги законодавства щодо роздільного тримання різних категорій ув’язнених. В установі відсутні належні матеріально-побутові умови для тримання більшості в’язнів, мають місце факти перенаповнення камерних приміщень і відсутності власних спальних місць в ув’язнених", – ідеться в повідомленні.

Майже в усіх камерах СІЗО виявили заборонені до використання ув’язненими предмети, додали у прокуратурі.

За фактом порушень прокуратура надіслала акти реагування до Мін’юсту України та Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби.

https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/4295019707176025

Працівники секретаріату уповноваженого Верховної Ради України із прав людини 5 березня відвідали Київський слідчий ізолятор і виявили порушення в поводженні із засудженими та особами, узятими під варту.

У січні 2020 року представники омбудсмена вже перевіряли Київський слідчий ізолятор. Тоді вони виявили, що в деяких камерах немає скла у вікнах і не працює опалення. Ув’язнені змушені були закривати вікна ковдрами і спати у верхньому одязі. Під час цього візиту виявили 20 ув’язнених, які перебували в контакті із хворими на туберкульоз.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/u-kijivskomu-sizo-vidsutni-nalezhni-materialno-pobutovi-umovi-i-vlasni-kojko-mistsja-dlja-uv-jaznenih-prokuratura-1543414.html”

Автор:
Предыдущий материал

В Порошино «заминировали» одну из улиц

Следующий материал

Рекорды смертности в красной зоне. Что происходит с заболеваемостью COVID-19 в Закарпатской области

Коментарии (0)