Версія з КДБ Білорусі не вплине на статус обвинувачених у вбивстві Шеремета Антоненко і Кузьменко, - Геращенко

Версія з КДБ Білорусі не вплине на статус обвинувачених у вбивстві Шеремета Антоненко і Кузьменко, - Геращенко
последние новости в Украине останні новини в Україні


Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що версія щодо можливої ​​причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета спецслужб Білорусі не вплине на статус Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. Їх слідство підозрює у виконанні вбивства.

Об этом сообщает RuGate

Заступник глави МВС Антон Геращенко заявив, що версія щодо КДБ Білорусі є лише варіантом того, хто був замовником вбивства, а не виконавцем. Про це він розповів в коментарі "Странє" в понеділок, 4 січня.

"Ця версія ніяк не впливає на статус підозрюваних у справі Шеремета, яким пред’явлені підозри у виконанні вбивства. Версія стосується можливих варіантів того, хто був замовником вбивства, а не його виконавцем", — сказав Геращенко.

Як відомо, журналіст "Української правди" Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль. 12 грудня 2019 року українські правоохоронці повідомили, що затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. Всі вони заперечують причетність до злочину. Зараз в СІЗО перебуває тільки Антоненко, іншим підслідним змінили запобіжний захід на більш м’яку.

Нагадаємо, 4 січня 2021 року бельгійське видання EUObserver повідомило, що Комітет державної безпеки (КДБ) Білорусі ще у 2012 році за наказом Олександра Лукашенко нібито вивчав можливість вбивства журналіста Павла Шеремета. Також оприлюднено документи стеження за Павлом Шереметом. Експерт Національного центру медіа криміналістики США (Університет Колорадо) Каталін Григораса, який вивчав запис в 2020 році за запитом EUObserver, сказав, що з неї видалена цифровий підпис, який могла б допомогти ідентифікувати джерело в КДБ, але в самому записі не виявлено будь-яких слідів аудіоманіпуляцій. Також ASPI news повідомляло, що слідство у справі Шеремета отримало нову інформацію про можливу причетність влади Білорусі до вбивства журналіста.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/versiya-z-kdb-bilorusi-ne-vpline-na-status-obvinuvachenikh-u-vbivstvi-sheremeta”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Повышение налогов, переход на РРО, новый учет и счета. Что поменялось для ФОПов с 1 января 2021 года

Следующий материал

Какими будут еврокубки?

Коментарии (0)