НБУ заявив про виконання всіх умов МВФ для отримання траншу

НБУ заявив про виконання всіх умов МВФ для отримання траншу


Україна виконала всі умови Міжнародного валютного фонду для отримання чергового траншу. Тому місія МВФ від сьогодні розпочала свою роботу в Києві.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомила перша заступниця голови Національного банку Катерина Рожкова під час онлайн-брифінгу.


Зокрема, розроблений законопроєкт про банки та банківську діяльність і план із відновлення платоспроможності Фонду гарантування вкладів та ухвалений бюджет на наступний рік.
У НБУ додають, що черговий транш від фонду сприятиме стабільності курсу гривні в новому році та покриє дефіцит головного кошторису.


«З боку Національного банку виконані всі передумови для того, щоб місія розпочала своє рев’ю, ви знаєте, що традиційним для такого періоду часу місії структурним маяком є затвердження державного бюджету, тому, в принципі, з точки зору принципових і важливих речей, вони зроблені», – заявила Катерина Рожкова, перша заступниця голови НБУ.


«Наступного року ми бачимо, економіка відновлюється від кризи, але дефіцит бюджету планується все ще достатньо великим, тому кошти від міжнародних фінансових організацій будуть також значним фактором фінансування дефіциту бюджету, тому що ми знаємо, що вони набагато дешевші, ніж ринкові», – наголосив Дмитро Сологуб, заступник голови НБУ.


Раніше Марченко розповів, коли Україна зможе відмовитись від запозичень МВФ.


Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/nbu-zaiavyv-pro-vykonannia-vsikh-umov-mvf-dlia-otrymannia-transhu/”

Автор:
Предыдущий материал

Байдену у прямому ефірі зробили щеплення проти коронавірусу

Следующий материал

Обнаружены пугающие последствия коронавируса у женщин

Коментарии (0)