Інтерв’ю Гордона з Дурицькою. Де й коли дивитися

Гордон записав інтерв’ю з Дурицькою 14 листопада

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийде інтерв’ю з українкою Анною Дурицькою, яка була подругою російського опозиційного політика Бориса Нємцова і стала свідчинею його вбивства.

Об этом сообщает Незыгарь

Як повідомив "ГОРДОН" засновник видання Дмитро Гордон, інтерв’ю записали 14 листопада, воно тривало приблизно годину.

Дурицька під час інтерв’ю говорила про модельний бізнес, своє знайомство з Нємцовим, про вбивство політика і про те, що було до і після нього, про допити після злочину, страх, психологічні проблеми і майбутні мемуари.

"Борис був дуже стривоженим того вечора [коли його вбили]. Він виглядав у вікно й казав, що за ним стежать. Але я не надавала цьому значення... Ми повечеряли [в кав’ярні в московському ГУМі]. І, оскільки я лінива, я запропонувала поїхати додому на машині з водієм, який на нас чекав під ГУМом, але Борис стежив за фігурою. І він часто любив після ситних пізніх вечер пройтися пішки. А я рідко з ним сперечалася. І ми пішли пішки. На [Великому Москворецькому] мосту я почула вистріли. Підняла голову вгору, оскільки подумала, що це салюти. І коли відчула, що Борис схопив мене за руку, я зрозуміла, що в нього стріляють. Озирнувшись, я побачила тільки сірого кольору автомобіль, що мчить із шаленою швидкістю. Я присіла до Бориса. І до останнього я думала, що це був чийсь злий жарт: йому просто вистрелили в ногу, а він залишиться живим. Але я бачила, як він задихається і намагається кашляти, а з рота в нього вже пішла кров", – розповіла Дурицька про вбивство Нємцова.

Трансляція інтерв’ю розпочнеться о 18.00.

Дурицька народилася 1991 року в Білій Церкві Київської області. Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (спеціальність "облік і аудит") і Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "психологія"). Займалася модельним бізнесом.

Протягом двох із половиною років зустрічалася з Нємцовим (вони познайомилися 2012 року під час відпочинку в Туреччині).

27 лютого 2015 року, під час убивства Нємцова в центрі Москви, була разом із ним.

2018 року взяла участь у конкурсі "Міс Україна Всесвіт", здобувши титул третьої віцеміс.

Зараз, за словами Дурицької, вона веде блог і пише статті про моду.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/interv-ju-gordona-z-duritskoji-de-i-koli-divitisja-1528595.html”

Автор:
Предыдущий материал

Под Харьковом легковушка влетела в дерево: водителя вырезали спасатели

Следующий материал

 Як Верховна Рада може скасувати банківську таємницю

Коментарии (0)