З архіву ПУ. Скабєєва в екстазі: Богдан на Генасамблеї ООН поговорив з пропагандистами РФ

З архіву ПУ. Скабєєва в екстазі: Богдан на Генасамблеї ООН поговорив з пропагандистами РФ

Глава Офісу президента України Андрій Богдан в Нью-Йорку, де проходить Генасамблея ООН, поспілкувався із пропагандистом Кремля Євгеном Поповим і в ході бесіди розповів про очікування України в питанні врегулювання військового конфлікту на Донбасі. Відео їх діалогу опублікувала в своєму Telegram-каналі російська пропагандистка Ольга Скабєєва, передають 24 вересня 2019 року.

Об этом сообщает Устав Груп

В ході бесіди Попов запитав у Богдана, як глава ОПУ оцінює перспективи переговорів між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним. На це Богдан уточнив: «Мені здається, що вони обов’язково будуть. Єдине — хто буде ще присутній на цих переговорах».
Також, Богдан додав, що сподівається на те, що зустріч пройде в жовтні і буде плідною. У той же час, глава ОПУ підкреслив, що це буде залежати від країни-агресора. Богдан сказав: «Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своїй владі, що мир з Україною необхідний для розвитку обох держав. Спасибі вам, що ви знайшли час зі мною поспілкуватися».
Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Килие повесился «атошник», зарезавший по пьяни приятеля

Следующий материал

Последнее напоминание белорусской милиции

Коментарии (0)