Єрмак назвав заплановане скорочення витрат на Міноборони етично сумнівним

Єрмак: Сектор оборони та безпеки цілісний, у ньому кожен елемент має своє значення для захисту державності

Уряд України запланував у проєкті державного бюджету на 2021 рік збільшення видатків на оборону та безпеку майже на 21 млрд₴ Усього передбачено 267 млрд, це найбільша сума за роки незалежності, заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак у Facebook.

Об этом сообщает Компромат

"У цих видатках є дещо дивне: хоч і незначне порівняно із загальною сумою у 117 млрд грн, але етично сумнівне скорочення видатків на Міністерство оборони на 0,11%, або на 127 млн₴ Однак інші показники у проєкті держбюджету цілком виправдані. Додається в наступному році Службі зовнішньої розвідки, Головному управлінню розвідки Міністерства оборони, Службі безпеки. Плюс 10,8% буде в наших прикордонників", – написав Єрмак.

Він зазначив, що критикують проєкт держбюджету безвідповідальні політики, які піаряться на дискусіях про бюджетні витрати на оборону та безпеку.

"Сектор оборони та безпеки – цілісний, у ньому кожен елемент має своє значення для захисту державності. Тому не можуть бути в інтересах України заклики скоротити видатки на цей сектор або на його частину", – вважає глава ОПУ.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3234552316598628&id=100001316744918

За словами Єрмака, збільшення витрат на Держслужбу з надзвичайних ситуацій викликало критику, тому що управління ДСНС здійснюють за допомогою системи Міністерства внутрішніх справ, "і тому зручно маніпулювати в телеефірі, що і ці гроші йдуть на МВС".

Проєкт держбюджету на 2021 рік опублікували 14 вересня. Його доходи передбачено на рівні 1,071 трлн грн, витрати – 1,350 трлн грн і дефіцит – 270 млрд₴ Курс, на базі якого Міністерство фінансів вираховує основні показники на наступний рік, заклали на рівні 29,1 грн/$.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/jermak-nazvav-zaplanovane-skorochennja-vitrat-na-minoboroni-etichno-sumnivnim-1519660.html”

Автор:
Предыдущий материал

Зеленский обсудил по телефону с Трюдо коронавирус, Донбасс и отмену виз

Следующий материал

Николаевским маршруткам разрешили брать «стоячих» пассажиров

Коментарии (0)