У МВС Білорусі заявили, що учасники протесту надсилають міліціонерам фотографії геніталій для «психологічного тиску»

В. о. начальника управління по Мінській області МВС Білорусі Владислав Олейніков розповів, що учасники протесту надсилають міліціонерам фотографії геніталій.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Проросійський сайт Комсомольська правда опублікував статтю про те, як протестуючі «пригнічують» силовиків і «супротивників „кольорових“ революцій». У статті розповідають про те, як протестуючі нібито розколюють суспільство і занурюють Білорусь в хаос.

Серед методів «психологічного тиску» там називають і дікпікі, які протестуючі нібито у величезних кількостях відправляють міліціонерам.

«Проблема інтернет-цькування дійсно актуалізувалася… Повідомлення з погрозами нерідко супроводжуються знімками, коли громадяни фотографують свої геніталії і надсилають міліціонерам. Там зазвичай пишуть, що за допомогою статевих органів зроблять зі співробітником. Вважають, що так чинять психологічний тиск», — розповідає Олейніков.

Читайте також:
Кріс Еванс випадково опублікував в Instagram фото з геніталіями. Але потім успішно викрутився!
Редактор: Кирил Чеботарьов

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/lifestyle/mvs-bilorusi-poskarzhilosya-shcho-protestuyuchi-nadsilayut-foto-genitaliy-ostanni-novini-50112332.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Кабмин поддержал продолжение проекта с электронными накладными для грузовых перевозок

Следующий материал

Уряд схвалив стратегії з боротьби зі злочинністю та корупцією

Коментарии (0)