Делегація Війська Польського відвідала район проведення операції Об’єднаних силНа Донеччині відбулась зустріч Командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, Командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва та делегації ЗС Республіки Польща на чолі з командувачем Оперативного командування видів ЗС Республіки Польща генерал-лейтенантом Томашем Пьотровським.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомляє пресцентр ООС.


У рамках візиту до району проведення ООС сторони обговорили ситуацію на сході України та стан виконання домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року.


На початку зустрічі генерал-лейтенант Володимир Кравченко подякував народу Польщі та Війську Польському за підтримку України та її Збройних Сил, зокрема за підготовку військовослужбовців у складі ЛитПолУкрБриг та реабілітацію наших поранених захисників.


Знайомлячи гостей із поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі проведення операції, Командувач ООС зауважив, що обстановка залишається складною, але контрольованою.


— Українська сторона в повному обсязі виконує досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи домовленості, — наголосив генерал-лейтенант Володимир Кравченко. — Водночас збройні формування Російської Федерації систематично їх не виконують.


Джерело статті: “https://cometa.news/delegacija-vijska-polskogo-vidvidala-rajon-provedennja-operacii-ob-rsquo-iednanih-sil/”

Автор:
Предыдущий материал

НБУ готовится к кризису и продолжит наращивать резервы

Следующий материал

Минские районы вышли на вечерние акции солидарности

Коментарии (0)