Для перинатального центру у Львові закупили медобладнання на 11 млн грн

Для перинатального центру у Львові закупили медобладнання на 11 млн грн
Для перинатального центру у Львові закупили медобладнання на 11 млн грн

У Львівському обласному перинатальному центрі завершують ремонтні роботи у гінекологічному корпусі. Для нього вже закупили сучасне медичне обладнання на понад 11 млн₴ Воно прибуло до Львова, але чекатиме ще кілька місяців до завершення реконструкції. Аби відкрити другу чергу перинатального центру у 2020 році, бракує ще 18 млн₴

Об этом сообщает Russiangate

Як повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Холод, наразі у гінекологічному корпусі завершили ремонт другого та третього поверхів. На першому поверсі ще треба застелити лінолеум та змонтувати підвісні стелі. Також довкола облаштовують благоустрій території, зокрема, доріжки та дитячий майданчик.

«У 2020 році для виконання решти робіт та придбання монтованого обладнання перинатального центру передбачено загалом понад 45 мільйонів гривень. 25 млн гривень – з ДФРР. Ще 20 мільйонів – фінансування від області. До завершення реконструкції перинатального наразі бракує 18 мільйонів, які ми з обласною радою намагаємося знайти ще цього року. Хоч це й доволі складно», – розповів заступник голови ЛОДА.

У коментарі ZAXID.NET Юрій Холод уточнив, що, відповідно до угоди з підрядником, ремонтні роботи у гінекологічному корпусі мають бути виконані до кінця 2020 року. Наразі обласна влада вишукує 18 млн грн, яких бракує на закупівлю решти необхідного обладнання, аби цього року відкрити повністю відновлений перинатальний центр.

Наразі у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі працює пологовий стаціонар –перша черга медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі ЛОКПЦ, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо. Перинатальний центр був закритий на реконструкцію у жовтні 2013 року. Загальна кошторисна вартість реконструкції склала понад 336 млн грн, з яких 161 млн грн коштувала перша черга.


Джерело статті: “https://zaxid.net/dlya_perinatalnogo_tsentru_u_lvovi_zakupili_medobladnannya_na_11_mln_grn_n1505960”

Автор:
Предыдущий материал

Снос гербов на мосту Патона и "Родине-матери". Дробович назвал ближайшие планы по декоммунизации в Киеве

Следующий материал

Во время взрыва в Бейруте находилось судно с украинской пшеницей HarvEast

Коментарии (0)