З архіву ПУ. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

З архіву ПУ. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом
Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм.

Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму — виганяв з людей бісів, передають .

Об этом сообщает Преступная Россия

Журналістам факт того, що Путін іноді зустрічається або зідзвонюється з Ілієм, який є духовним наставником президента РФ, підтвердив помічник господаря Кремля Дмитро Пєсков. При цьому, про що Путін розмовляє на цих зустрічах зі старцем, прес-секретар російського гаранта розповідати не захотів.

Ілій (Ноздрін) і Володимир Путін

Як пише видання, Ілій навчався в одній духовній академії з патріархом Кирилом. Більш того, з 2009 року він став духівником глави РПЦ і оселився в його резиденції в Передєлкіно. У старця на сьогоднішній день є особистий охоронець, а возять його на автомобілі Land Rover.

Відомо також, що крім Володимира Путіна до Ілія для зціленням, за порадами, а також щоб дізнатися своє майбутнє (в тому числі — політичне) їздять і інші кремлівські чиновники і губернатори.

В інших росЗМІ не виключають, що деякі представники влади під час візитів в закриту резиденцію Ілія брали участь в обрядах екзорцизму. Подейкують, що Путін ще будучи прем’єр-міністром РФ також потрапив на прийом до того, хто виганяє нечисту силу. Це точно було до 2002 року. Тоді Ілій в одній із своїх промов сказав, що "Путін посланий Росії Господом".

"Навіть коли приходиш до нього на особисту розмову, він часто запитує: "А ти молишся за президента?" — розповідають про Ілія інші священики.

Ілій (Ноздрін)

Тим часом у соціальних мережах вже активно обговорюють матеріал про Путіна і його духовного наставника-екзорциста.

  • О, цей той фрукт, який опонентів Путіна називав шавками?
  • Нашим чиновникам не старець Ілій потрібен, а куля між очей. Всі проблеми вирішить і народ зітхне. Ці упирі самі у владу приповзли або їх такі ж притягли, не служити народу, а свої мерзенні, злодійські повирішувати справи!
  • Ілій — самий головний і модний старець, до нього черга з "віпів", до нього їдуть... "очиститися духовно" після виконання відповідальних завдань і за прогнозом політичного майбутнього. А чи угодні Богові "відповідальні завдання", якщо після їх виконання треба очищатися?
  • Стало відомо, хто керує Росією. Ви не повірите!

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-taiemnytsi-skrep-roszmi-rozkopaly-nespodivani-fakty-pro-zakhoplennia-khula-ekzortsyzmom-336178.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Участки на теле кошки, которые нельзя трогать

Следующий материал

З поливом та ретельно доглянуті: на Ямпільщині викрили конопляного фермера

Коментарии (0)