Люди будуть в шоці: головний стратег Трампа заявив про "біологічний Чорнобиль" в Ухані

Люди будуть в шоці: головний стратег Трампа заявив про

Стів Беннон, який був головним стратегом Дональда Трампа в Білому домі й досі підтримує тісні зв’язки з його адміністрацією, заявив, що епідемію коронавірусу спричинив витік з Інституту вірусології в Ухані і що подальше приховування масштабів витоку Китаєм рівносильно "навмисному вбивству".

Об этом сообщает Руспрес


Про це він розповів в неділю, 12 липня, в інтерв’ю The Mail, посилаючись на наведені інформаторами з Китаю факти.


Заява Беннона прозвучала на тлі того, що західні уряди збирають все більше доказів, щоб оскаржити початкове твердження Пекіна про те, що інфекція вперше поширилася з ринку морепродуктів в Ухані.


"Я знаю, що деякі перебіжчики (з Китаю) працюють в США з ФБР, намагаючись зв’язати воєдино те, що сталося в інституті Уханю... Вони ще не розмовляли зі ЗМІ, але є люди з лабораторії Ухані та інших лабораторій, які перейшли на захід і передають докази винуватості Комуністичної партії Китаю. Я думаю, що люди будуть в шоці", — заявив Беннон.За словами Беннона, перебіжчики з Китаю вже мали розмови зі спецслужбами в США, Європі й Великобританії.


"Люди з цих лабораторій покинули Китай і Гонконг в середині лютого. [Американська розвідка] разом з MI5 і MI6 намагаються побудувати дуже ретельну судову справу, яка може зайняти багато часу", — зазначив Беннон.


Екс-стратег Трампа навіть припустив, що французький уряд, який допоміг побудувати інститут, залишив системи моніторингу після того, як Пекіна вилучив їх з проекту."По суті, це був біологічний Чорнобиль в Ухані з точки зору кількості жертв. Як і у випадку з Чорнобилем, теж було приховування — державний апарат просто захищає себе", — наголосив Беннон.


Беннон зазначив, що китайська влада використовувала час, щоб зібрати всі засоби індивідуального захисту в світі.


"Це вбивча диктатура. Кров [також] знаходиться на руках світових корпорацій — інвестиційних банків, хедж-фондів і пенсійних фондів", - заявив Беннон.


Як повідомляв "Апостроф", в Росії заявили, що успішно завершили клінічні випробування першої в світі вакцини від коронавірусу. За словами вчених, використання вакцини є повністю безпечним для людини.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-07-12/lyudi-budut-v-shoke-glavnyiy-strateg-trampa-zayavil-o-biologicheskom-chernobyile-v-uhane/203118”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Протести в Болгарії: президент закликав уряд та генпрокурора піти у відставку

Следующий материал

Картина Магритта"Триумфальная арка" продана на онлайн-аукционе за $22,5 миллиона

Коментарии (0)