У Києві прорвало водопровід: Напір був такий, що повибивало вікна в будинку та пошкодило припарковані автівки (відео)

У Києві прорвало водопровід: Напір був такий, що повибивало вікна в будинку та пошкодило припарковані автівки (відео)
Інженерні комунікації "втомились", як каже Кличко. Водопровід на Березняках що вибухнув таким чином "відзначив" свій 50-річний ювілей

На вулиці Миколайчука (колишня Серафімовича), 7/2 у Києві стався прорив трубопроводу, струмінь води бив угору до 6 поверху, зазначають .

Об этом сообщает Москов постскриптум

"11 липня о 13:32 за адресою вул. Серафімовича, 7/2, під час гідравлічних випробувань виявлено пошкодження теплової мережі з витоком води назовні. Вода у трубопроводі знаходилась під тиском, через що у результаті пориву утворився струмінь. Постраждалих немає", — йдеться у повідомленні Київтеплоенерго.

Наразі пошкодження локалізовано, спеціалісти Київтеплоенерго готуються розпочати відновлювальні роботи. В організації зазначили, що тепломережа була збудована у 1970 році.

Разом з тим, "Київ оперативний" повідомляє, що протягом більш ніж півгодини комунальні служби не приїжджали на місце події.

У коментарях користувачі пишуть, що внаслідок події у будинку вибито вікна, також пошкоджено автомобілі, що були припарковані поблизу.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/u-kyievi-prorvalo-vodoprovid-napir-buv-takyi-shcho-povybyvalo-vikna-v-budynku-ta-poshkodylo-pryparkovani-avtivky-video-335746.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Оформлявший ДТП Ефремова гаишник рассказал, кто был за рулём

Следующий материал

Москво, можна істерити: У Польщі починаються масштабні міжконтинентальні маневри американської армії

Коментарии (0)