Вчений припустив існування COVID-19 у "сплячому" режимі ще до спалаху в Ухані

Вчений припустив існування COVID-19 у
Вчений припустив існування COVID-19 у "сплячому" режимі ще до спалаху в Ухані

До початку пандемії коронавірус SARS-CoV-2 був в "сплячому" стані й активізувався при поєднанні природних обставин.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це заявив старший співробітник Центру доказової медицини в Оксфордському університеті (Centre for Evidence-based Medicine, CEMB) Том Джефферсон, пише The Telegraph.

Він стверджує, що багато вірусів у світі неактивні та проявляють себе за сприятливих умов.

"Куди пішов SARS-1 [Важкий гострий респіраторний синдром, який викликається коронавірусом SARS-CoV; його спалах відбувся в 2003 році]? Він просто пішов. Тому нам потрібно задуматися", — зазначив Джефферсон, додавши, що необхідно дослідити, як виникає й мутує вірус.

"Я думаю, що вірус вже був тут. Кажучи "тут", я маю на увазі всюди. Імовірно, ми спостерігаємо "сплячий" вірус, який активувався під впливом природних умов", — пояснив дослідник.

Він додав, що поясненням цьому може бути тільки те, що віруси не приходять звідкись і нікуди не йдуть. Провокувати їх активність, за припущенням Джефферсона, крім природних умов, може провокувати скупченість людей. "Це те, що ми повинні шукати", — додав учений.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що перший випадок зараження новим різновидом коронавірусу в Китаї був зареєстрований ще 17 листопада.

За офіційними даними коронавірус вперше зафіксували в Китаї наприкінці грудня 2019 року.

Також, як свідчить дослідження стічних вод в національному інституті охорони здоров’я, коронавірус був присутній у двох великих містах на півночі Італії в грудні 2019 року, більш ніж за два місяці до того, як був виявлений перший випадок.


Джерело статті: “http://ua.today/news/health/vchenij_pripustiv_isnuvannya_covid_19_u_splyachomu_rezhimi_she_do_spalahu_v_uhani”

Автор:
Предыдущий материал

В Закарпатье представители отелей и ресторанов требуют объяснений от власти по усилению карантина

Следующий материал

«Анатомия ареста» от Александра Шестуна

Коментарии (0)