Сколько новых единорогов появилось в 2020 году — исследование

Сколько новых единорогов появилось в 2020 году — исследование

Партнёрский пост

Об этом сообщает Москов постскриптум

В Києві запрацював новий додаток для виклику таксі комфорт класу Cab. Пропонують нові авто, знижки та дитячі крісла. Додаток вже доступний для завантаження в Apple Store та Google Play.

Що таке Cab

Cab — не новачки на ринку. Додаток створила компанія, що раніше запустила суміжний проєкт White cab — таксопарк, яким кияни користуються понад три роки. Під час карантину служба перевозила пасажирів з 50% знижкою. Зважаючи на кризові умови, Cab вирішили не припиняти дисконт-програму: користувачі додатку пересуватимуться містом з 45% знижкою до початку серпня.

Що є в додатку

Додаток має базові функції:

 • Фіксована ціна;
 • Можливість вказати до 4 зупинок;
 • Збереження популярних маршрутів;
 • Оплата карткою або готівкою;
 • Цілодобова служба підтримки, що готова розглянути будь-яку скаргу чи побажання.

Користувачам Cab доступна опція замовлення автівки категорії підвищеного комфорту White cab — за назвою власного автопарку. Компанія проголошує наміри змінювати уявлення про якість послуг таксі та дотримується високих стандартів сервісу, які формують тариф

Що пропонують пасажирам

Клієнтам додатку Cab пропонують:

 1. Нові автівки з середнім віком 1,5 роки. Автівки купують у сертифікованих українських дилерів. На виклик приїде Volkswagen Polo чи Hyundai Accent. Машини старше трьох років до роботи не допускаються.
 2. Офіс White cab розташовано в Києві. Обов’язковою частиною роботи є особистий контакт з водіями. Компанія ретельно стежить за якістю роботи працівників та станом автівок, здійснює регулярне техобслуговування автопарку.
 3. Вихід кожної автівки на маршрут здійснюється тільки після проходження щоденної
  перевірки стану машини через систему фотоперевірок. Перед початком роботи водії також фотографують себе та документи — компанія ручається за імідж та профпридатність працівників. А також за косметичний стан автівок.
 4. Ретельний відбір водіїв. Не тільки за високим професійним стажем, але й за етичними показниками. Пасажира не діставатимуть балачками та спитають, яку музику він хоче слухати. Водії White cab не палять в автівках.
 5. Кожна автівка обладнана дитячим кріслом-бустером. Без жодних доплат. Є можливість перевозити до трьох дітей всіх вікових категорій (від народження до 12 років) з комплектацією бустерами Chicco та повнорозмірними кріслами Evenflo.
 6. Контроль швидкості в реальному часі. У разі систематичного порушення правил водій не допускається до роботи.

В майбутньому користувачі матимуть можливість викликати різні категорії автівок. Запуск наступної планується вже у серпні — категорія Just стане відповідником «економу», проте з принципово новим підходом до формування тарифу.


Джерело статті: “https://vctr.media/perepis-edinorogov-2020-43763/”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Госстат впервые обнародовал данные по смертности от Covid-19

Следующий материал

Смолий рассказал перед отставкой, кто создавал «системное политическое давление» на Нацбанк

Коментарии (0)