В Україні набув чинності закон про заборону штрафів за прострочення платежів

В Україні набув чинності закон про заборону штрафів за прострочення платежів
Дані зміни внесли до Господарського кодексу — В Україні набув чинності закон про заборону штрафів за прострочення платежів
Дані зміни внесли до Господарського кодексу


У суботу відповідний закон набрав чинності

Об этом сообщает FLB


В Україні з суботи, 4 липня, банкам заборонили стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину. Сьогодні відповідний закон набрав чинності.


Документ захищає позичальників від нарахування штрафів і пені за кредитами в період карантину і в 30-денний термін після його завершення.


Дані зміни внесли до Господарського кодексу.


Закон набирає чинності на наступний день після опублікування, а у п’ятницю його оприлюднили у виданні «Голос України».


13 травня Рада схвалила за основу в першому читанні законопроєкт №3297 щодо недопущення нарахування санкцій за кредитами на час карантину, за нього проголосували 278 парламентаріїв.

Нагадаємо, 16 червня в Україні банкам заборонили стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину. Рада схвалила відповідний закон у другому читанні.


Читайте також:

Штрафи через коронавірус. Як каратимуть українців за порушення умов карантину

Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/v-ukrajini-nabuv-chinnosti-zakon-pro-zaboronu-shtrafiv-za-prostrochennja-platezhiv-691105.html”

Автор:
Предыдущий материал

АПЛ. Арсенал в гостях обыгрывает Вулверхэмптон

Следующий материал

Хіти тижня. "Поспішайте з’їздити до Одеси - це літо цілком може стати останнім, коли вона ще буде українською", - політтехнолог Голобуцький

Коментарии (0)